Приховане відеоспостереження в під’їзді

Приховане відеоспостереження в під'їзді
Приховане відеоспостереження в під’їзді може використовуватися для досягнення різних цілей. Найбільш поширеними цілями для встановлення прихованого відеоспостереження в під’їзді є запобігання крадіжок і виявлення хуліганів. Не докладаючи особливих зусиль, можна легко дізнатися, що відбувається в той або інший момент в під’їзді.

У більшості В багатоповерхових будинках, під’їзди сильно засмічені, а стіни пописані, часто без освітлення. Різні галасливі компанії збираються вечорами по під’їздах, грають на гітарах, п’ють пиво і їдять різні закуски.

Головне, що при цьому рівень культурного виховання нинішньої молоді настільки низький, що все сміття залишається в під’їзді. Для виявлення дрібних хуліганів, а потім у виховних цілях, можна використовувати приховане відеоспостереження.

Дуже велику роль зіграє приховане відеоспостереження при розслідуванні злочинів, наприклад крадіжок або хуліганства. Відеоспостереження може також запобігти ряд злочинів.

Між іншим, на сайті https://krasnodar.etagi.com/ ви можете переглянути актуальну нерухомість, яку можна придбати за вигідними цінами.

Головною перевагою прихованої відеокамери є її захищеність. А з недоліків використання прихованого відеоспостереження можна виділити зниження чутливості і роздільної здатності. Проте все залежить від ціни, дороге обладнання усуне всі недоліки. Вартість монтажу такої відеокамери також вище.

Для встановлення відеоспостереження в під’їзді необхідні підписи мешканців, з ними потрібно попередньо погодити встановлення обладнання.

Для запобігання можливих злочинів та дрібного хуліганства можна при вході на дверях встановити табличку про те, що ведеться відеоспостереження.

В даний час обладнання для прихованого відеоспостереження в під’їзді дуже різноманітно. Одним з важливих технічних параметрів камери є інфрачервона підсвічування.

Приховане відеоспостереження в під’їзді – можна чи не можна?

У багатьох приховане відеоспостереження асоціюється або з промисловим шпигунством, або з незаконним втручанням у чиєсь приватне життя. Але насправді, встановлення прихованого відеоспостереження в під’їзді – досить розповсюджена міра забезпечення безпеки. Приховане відеоспостереження дозволяє власнику приміщення знати, що там відбувається в його відсутність. Багато комерційні підприємства встановлюють приховані відеокамери спостереження, щоб контролювати робочі процеси, виявляти моменти порушення працівниками трудової дисципліни, припиняти розкрадання на своєму виробництві. Дуже часто приховане спостереження ведеться в місцях з непростої кримінальної обстановкою, де існує ризик пошкодження або крадіжки дорогого обладнання. Нарешті, з допомогою прихованих камер батьки можуть спостерігати, як наймана няня або домробітниця веде себе, коли залишається в їх будинку одна.

Зараз на ринку безпеки представлені різні камери, які припускають приховану установку. Найчастіше для цієї мети використовуються безкорпусні моделі. Це – повноцінні відеокамери, які поставляються без корпусів. Їх можна замаскувати під якісь предмети, присутність яких в приміщенні виглядає природно. Звичайно, закон забороняє встановлювати приховані відеокамери спостереження в під’їзди і предмети побутового призначення. Але датчики охоронної сигналізації, пожежні димові датчики та інші подібні прилади – це частина системи безпеки, установка в них прихованих відеокамер не заборонена. Досвідчені інсталятори знають, під які предмети можна закамуфлювати камери, не порушуючи закон. Нарешті, часто для прихованого відеоспостереження використовуються мініатюрні моделі, які набагато легше встановити непомітно для оточуючих.

При установці прихованого відеоспостереження інсталятори використовують різні методи, що дозволяють сховати камеру. Один з найпоширеніших – використання спеціального об’єктива, що дозволяє вести зйомку через отвір, діаметр якого дуже малий. Інший спосіб – це використання напівпрозорої пластини з органічного скла, за яку ховається камера. Також приховані відеокамери спостереження часто маскуються за допомогою сітки з дрібними отворами. Кожен з цих способів маскування має певні недоліки. Але, коли установкою займаються досвідчені інсталятори, вони завжди вибирають оптимальний варіант. Установка камер проводиться, коли в приміщенні нікого немає. Бажано, щоб про прихованому спостереженні ніхто не знав. Але іноді приховані камери встановлюються одночасно із звичайними. У цьому випадку зловмисник, якому вдалося не потрапити в поле зору звичайних камер, буде знятий прихованими пристроями.