Як вибрати охоронну сигналізацію для дому?

Як вибрати охоронну сигналізацію для дому?
Сучасні реалії такі, що всім власникам заміської нерухомості рано чи пізно доводиться задуматися про те, як вибрати сигналізацію для будинку. Системи охоронної сигналізації давно вже перестали бути чимось екзотичним в нашій країні. Тепер це очевидна необхідність. Ринок пропонує багато різних варіантів.

Дана стаття про те, які види сигналізацій зараз існують і які з них більше підійдуть для заміської нерухомості. Охоронні сигналізації можна використовувати для захисту різних об’єктів: міських квартир, заміських будинків, гаражів, складів, офісів, магазинів. Для заміської нерухомості необхідність установки сигналізації обумовлена ​​не тільки цінністю самого об’єкта, а й тим, що власник може не проживати в будинку постійно, а приїжджати сюди сезонно. На той час, поки будинок пустує, він все одно потребує контролю. Сучасні системи охоронної сигналізації якраз дозволяють моніторити стан нерухомості під час відсутності господарів.

До речі, на сайті https://master-plus.com.ua/holodilnik/predohranitel/ ви можете придбати запобіжники для холодильника за найкращими цінами вже зараз.

Види систем охоронної сигналізації

Основним завданням всіх видів охоронних сигналізацій є сповіщення власника, про те, що відбувається з його будинком, і дати можливість власнику оперативно зреагувати на ситуацію. За способом оповіщення прийнято виділяти такі види сигналізацій:

Автономна — система без каналу зв’язку з пультом централізованої охорони. Тобто, при спрацьовуванні сповіщувачів просто запускається звуковий і світловий сигнал тривоги. Також термін «автономна» часто використовується для класифікації обладнання з незалежним джерелом харчування. Але з професійної точки зору — це все ж обладнання без каналу зв’язку.

Пультова — сигнал посилається на пульт охоронної фірми.

Індивідуальна — сигнал відправляється безпосередньо власнику нерухомості.

На сьогоднішній день також виділяють додаткові види охоронної сигналізації за способом передачі сигналу — провідні (по суті, телефонна лінія) і бездротові (за коштами стільникового зв’язку). Індивідуальні сигналізації можуть передавати сигнал за допомогою GSM модуля прямо на номер телефону власника у вигляді текстового повідомлення або дзвінка, а також за допомогою інтернет з’єднання (Push-повідомлення). Сучасні системи охоронних сигналізацій можуть транслювати інформацію про виникнення нештатної ситуації як власнику житла, так і підрозділу охорони або поліції для вжиття заходів реагування. GSM-сигналізації можуть відрізнятися по комплектації, а точніше за типом встановленого датчика.