Навіщо потрібен брокерський рахунок?

Навіщо потрібен брокерський рахунок?
Брокерський рахунок — це тип фінансового рахунку, який ви можете використовувати для покупки та продажу акцій, облігацій, фондів та інших цінних паперів. Брокерські рахунки зазвичай відкриваються банком або біржовою брокерською фірмою, які зберігають ваші гроші та інвестиції в безпеці, а також дозволяють купувати та продавати підтримувані активи.

Якщо ви хочете інвестувати у фондовий ринок, вам знадобиться інвестиційний рахунок. Але ці типи рахунків бувають різних форм. У вас може бути кілька брокерських рахунків для різних цілей, в тому числі для виходу на пенсію. До речі, якщо ви хочете відкрити брокерський рахунок, то радимо перейти за даним посиланням https://www.ricom.ru/publications/wheretoopen/ вже зараз.

Консультування означає управління своїми фінансами як для короткострокових, так і для довгострокових цілей. Для ваших довгострокових фінансових цілей брокерський рахунок є ключовим поряд з поточними, ощадними рахунками та рахунками кредитних карт, які входять в ваш набір фінансових інструментів.
Брокерський рахунок — це фінансовий рахунок, на якому зберігаються грошові кошти, акції, пайові інвестиційні фонди, ETF, облігації та інші активи.

Брокерські рахунки в чому схожі на банківський рахунок. Ви можете вносити та знімати кошти, і ваш рахунок, швидше за все, застрахований державною установою, якщо він знаходиться в Сполучених Штатах. Але на відміну від банківського рахунку на брокерському рахунку можна покласти набагато більше, ніж готівка.

Пасивним інвесторам, швидше за все, знадобиться брокерський рахунок для інвестування за принципом «придбай та тримай». Ця інвестиційна стратегія зазвичай покладається на акції, облігації та фонди в якості базових активів. Активні інвестори використовують брокерські рахунки для більш швидкої покупки та продажу. Експерти використовують на своїх рахунках опціони, ф’ючерси, валюту та інші цінні папери. Дізнатися, що потрібно, щоб відкрити брокерський рахунок, можна прямо зараз.

Стандартний брокерський рахунок оподатковується. Це означає, що ви повинні платити податки на будь-яку кваліфікується інвестиційний прибуток на рахунку, коли прибуток реалізована, тобто коли ви продаєте акції або інші активи. Ви можете компенсувати ці податки збитками, хоча, сподіваємося, у вас їх не так багато.

Деякі брокерські рахунки надають вам особливі податкові правила, які дають вам перевагу перед звичайним, оподатковуваним брокерським рахунком.

Якщо ви вийдете раніше терміну з рахунку з пільговим оподаткуванням, можуть застосовуватися податки та штрафи. Наприклад, рахунки медичних заощаджень (HSA) також можуть включати брокерський компонент з податковими пільгами.

Є багато популярних брокерських фірм на вибір, і ви можете відкрити рахунок онлайн.

Перш ніж відкривати рахунок, перш ніж реєструватися, дізнайтеся про будь-яких зборах і вимогах до мінімального балансу. Як тільки ваш обліковий запис буде відкрита, ви також можете отримати доступ до набору дослідницьких і освітніх матеріалів, а також до мобільних і настільним торговим додаткам, щоб поліпшити ваш досвід.