Як вибрати МФУ для офісу?

Як вибрати МФУ для офісу?
Багатофункціональні пристрої (БФП) використовуються для роздруківки, копіювання і сканування документів. Основна перевага МФУ складається в можливості заміни одним цим пристроєм принтера, ксерокса та сканера. У деяких моделях МФУ є функція факсу. Вартість же обладнання, що купується за кожною функцією окремо, обійдеться вам в кілька разів дорожче.

При виборі лазерного МФУ для офісу на http://www.averoprint.com першочерговими є можливість якісного чорно-білого друку, економія витрат фарби та паперу. Для цих цілей оптимальним рішенням виявляться лазерні пристрої. Наприклад, Panasonic KX-FLM663RU коштує близько 180-200 дол. Картриджа вистачає на 3000 сторінок. Середня продуктивність офісних МФУ становить 10-30 000 сторінок на місяць.

Основні види МФУ:

1. МФУ-факси — економне пристрій з телефонною трубкою, повноцінно заміняє факс. Але принтер і сканер в ньому відрізняються невисокою продуктивністю.
2. МФУ-копіри — основними функціями є копіювання та друк. Пристрої цього виду забезпечують низьку собівартість друкованого аркуша. МФУ-копір включає можливість автоматичної подачі паперу, зшивання копій і т. Д.
3. МФУ-принтери: лазерні та струменеві. Перші відрізняються якістю і економічністю друку, другі краще підходять для сканування і повноколірного друку фото.

5 порад при виборі МФУ

Багато сучасних копіри, представлені в магазинах, є по суті МФУ. Уточніть у продавця характеристики системи.

Визначте цілі: який повинен бути формат друку, що саме ви плануєте роздруковувати (документи, брошури і т. д.), Чи потрібен доступ до мережі Інтернет.
Враховуйте навантаження. Якщо в місяць вам потрібно більше документів, ніж може забезпечити МФУ, обладнання швидко вийде з ладу.
Враховуйте вартість не тільки системи, але і витратних матеріалів (картриджів), а також наявність їх у вільному доступі на ринку.
Перевірте наявність русифікованого меню.

Дані вище характеристики допоможуть Вам вибрати оптимальний варіант МФУ для якісної і довгострокової роботи.