Огородження й безпека нашого дому

Огородження й безпека нашого дому
Кожен власник заміського житла прагне убезпечити себе від недружніх дій і поглядів проходять мимо людей. Що ж може захистити приватну власність від подібних проявів? Першою захистом на шляху потенційних злочинців постає паркан. Але тільки лише одну огорожу не зможе повноцінно виконати захисні функції. Тут на допомогу приходять різні системи безпеки.

Ті, кому не по кишені придбання системи «Розумний будинок», можуть спробувати збільшити безпеку свого житла іншими методами. Наприклад, зведення суцільної стіни з цегли або каменю з натягнутою поверх дротом зменшить ризик проникнення на територію. Природно, краси це не додасть, та й огляд істотно скоротить. Тому такий варіант придатний, скоріше, для тієї категорії громадян, які прагнуть повністю контролювати внутрішню територію садиби.

Огорожа з бетонних декоративних сегментів, сетки сварной, металевого профілю, дерев’яних планок також виконуватиме захисну функцію, але залишить візуальну доступність для перегляду території з вулиці і з боку сусідів. В цьому випадку необхідно правильно спланувати посадку зелених насаджень. При використанні високих дерев слід враховувати той факт, що посаджені біля паркану вони служать відмінною заміною сходах і злочинець легко може скористатися ними. А жива огорожа з густого чагарника приховає проник на територію стороннього. Тому необхідно продумувати ландшафт у всіх деталях, щоб уникнути подібних нюансів.

Надійне огородження закриє доступ до внутрішнього простору заміського ділянки, а ось ворота, якщо не приділити їм особливої ​​уваги в плані безпеки, цілком можуть служити місцем несанкціонованого проникнення. Вибираючи конструкцію воріт, потрібно переконатися в їх надійності і безвідмовності механізмів. На сьогодні найпоширенішими типами воріт вважаються відкатні автоматичні ворота. Вони прості в управлінні, надійні і функціональні.

Не менш важливо для забезпечення повної безпеки приділити увагу і висвітлення ділянки. На всій території не повинно залишатися затемнених місць. Використання різної автоматики дозволить створити ефект присутності господарів, що послужить додатковим захистом від злодіїв і грабіжників.

Домогтися безпеки свого житла можна і без встановлення дорогих систем і недешевого обладнання, важливо застосувати комплексний підхід до цього питання і у злодіїв не залишиться шансів на вчинення протиправних дій.