Модулі пожежогасіння

 

Модулі пожежогасіння

Для того щоб уникнути всього цього, ми використовуємо величезну кількість модулів пожежогасіння, який здатні працювати в автоматичному режимі і гарантовано рятувати нас від вогнища вогню навіть на самих ранніх стадіях.

Є такі модулі пожежогасіння:

— порошкові модулі пожежогасіння;
— водяні модулі;
— автоматичні;
— автономні;
— ручні модулі пожежогасіння.

Всі види таких модулів залежать тільки від того, який засіб гасіння він використовує і за яким принципом працює даний модуль. Але все більшою і більшою популярністю користуються саме автоматичні модулі пожежогасіння, адже вони більш ефективні і прості у використанні.

Справа вся в тому, що такі модулі працюють спільно з системою пожежної безпеки. Такі установки пожежогасіння мають великий кількість елементів, які збирають інформацію, приймають правильне рішення, роблять певні дії. І не важливо, чи це порошкове пожежогасіння або будь-яке інше, система працює по одному і тому ж принципу. Давайте розберемося з усім ці більш докладно. Для того щоб система працювала, вона повинна мати такі елементи: блок регулювання, велика кількість різноманітних датчиків, безпосередній орган впливу на вогонь. Таким чином, датчики встановлюються безпосередньо в тих місцях, де може виникнути загоряння. Серед них є різні типи датчиків. Перш за все, встановлюються датчики температури і задимленості.

Датчик температури реагує тоді, коли вже є загоряння і вогонь підвищує температуру в приміщенні. Датчик задимленості реагує набагато раніше, він реагує, коли в приміщенні з’являється дим, а значить, він здатний запобігти подальшому розвитку вогню. Після того як датчик реагує на збудник, він посилає сигнал на блок управління. Блок управління приймає інформацію від датчика і приймає правильне рішення. Подача сигналу на підсилювач призводить до того, що орган управління подає воду, порошок, піну і т.д, в кілька розпилювачів, які і проводять гасіння вогню в приміщенні.

Отже, тепер можна підвести підсумки і відповісти на питання, чи можемо ми захистити себе від такої давньої проблеми людства? Так, звичайно ж, захистити ми себе можемо. Ми не маємо можливості повністю викорінити пожежа з нашого життя, але ми можемо запобігти подальшому розвитку ситуації. Ми можемо запобігти всі негативні наслідки вогню і захистити себе від непередбачуваності ситуації.

Ми можемо все це зробити в автоматичному режимі і отримати від цього дійсно задоволення наших потреб в безпеці. Адже така система пожежної безпеки дійсно працює і щорічно рятує величезна кількість людей по всьому світу. А значить, автоматичне пожежогасіння показує себе тільки з найкращого боку, але все залежить тільки від того, про який об’єкт іде мова і до цільно встановлювати таку систему пожежної безпеки.