Дозвіл на роботу в Україні: особливості отримання

Дозвіл на роботу в Україні: особливості отримання
Дозвіл на роботу в Україні сьогодні доводиться отримувати багатьом іноземцям, запрошеним в різні українські компанії і фірми.

Особливості процедури

Для легального заміщення вакансії в будь-якій українській організації іноземними громадянами та особами, які не мають громадянства необхідно видати дозвільними органами офіційний дозвіл на працевлаштування. Такий дозвіл не вимагається іноземцям, які суміщають одночасно кілька робіт, якщо термін надання додаткових послуг не більше терміну дії вже наявного дозволу на роботу за основною посадою.

Легально оформлене разрешение на трудоустройство в Украине дозволяє займатися наступними видами діяльності: інвестиційні вкладення в різні напрямки бізнесу; фінансування довгострокового будівництва; укладання контрактів із зовнішньоекономічної діяльності; ведення інших видів господарської діяльності відповідно до діючих законів.

Особливістю процедури виступає видача дозволу не конкретній фізичній особі, а представнику конкретного підприємства або ж ФОП, що має вакансію для певного фахівця.

Граничні умови

Для отримання дозволу на роботу іноземного громадянина необхідно надати йому оплату в розмірі не менше 5 МРОТ, якщо мова про соціальну або освітній сфері. Для інших категорій зарплата повинна бути не менше 10 МРОТ. Отримання дозволу на роботу передбачає автоматичний дозвіл на проживання іноземця на території України на весь термін дії документа. При наявності у іноземця вже оформленого дозволу на проживання в країні отримувати дозвіл на роботу вже не потрібно.

Юридична компанія «Право і бізнес»: оперативне оформлення дозволу на роботу іноземцю

Процедура оформлення дозволу на роботу іноземному громадянину досить складна, займає багато часу і пов’язана з оформленням вельми солідного пакета документації. Раціональним вчинком буде доручення оформлення цього документа професіоналам, наприклад, фахівцям популярної юридичної компанії «Право і бізнес», яка спеціалізується в даній сфері. В цьому випадку можна розраховувати, що оформлення займе мінімум часу, а позитивний результат практично гарантований. Вартість отримання дозволу на одного іноземного громадянина в фірмі «Право і бізнес» становить всього 900 гривень.