Новобудови: у чому їх основні переваги?

 

Новобудови: у чому їх основні переваги?

Мрієте про власне сімейне гніздечко? Далеко не всі молоді люди можуть дозволити собі покупку нерухомості. Навіть невелика квартира в місті обійдеться дорого. Столичні апартаменти в хорошому районі коштують набагато дорожче. Як же молодій сім’ї вирішити квартирне питання? На допомогу прийдуть нові житлові комплекси.

Так, 1 кімнатна квартира в новобудові жк riverstone обійдеться набагато дешевше. До того ж покупці можуть скористатися іпотекою. Це затягує виплати, але знижує навантаження на сімейний бюджет.

Переваги новобудов

Доступна вартість, можливість покупки в розстрочку — головні аргументи на користь нових житлових комплексів. Однак на цьому переваги не закінчуються. Наприклад, 1 кімнатна квартира в новобудові жк riverstone відрізняється продуманим плануванням. Старі квартири часто викликають нарікання в цьому плані. Незручне розташування приміщень — не найбільша проблема, але при тривалому проживанні на одному місці недосконала планування стає дедалі помітнішою.

Треба відзначити продумане розподіл метражу. Будівельники намагаються робити просторими не тільки кімнати, а й ванні, кухні.

До слова, більшість сучасних новобудов пропонує додаткові зони. Йдеться про гардеробні, холи. лоджії і балкони робляться великими. Їх можна перетворити в кабінет або додатковий сектор для дозвілля.

Привертають новобудови нульовим зносом. Мова йде не тільки про стіни будівлі. Так, 1 кімнатні квартири жк riverstone от застройщика порадують мешканців сучасними інженерними комунікаціями, новою проводкою і віконними пакетами. Це відбивається на якості проживання.

Цінують новобудови за юридичну чистоту. Вторинне житло має історію. Тут можуть залишитися невиписані мешканці. Іноді квартири продаються з великим боргами. Є ризик появи обділених спадкоємців — все це доставляє масу неприємностей новому власнику. У випадку з новобудовами подібних проблем не виникне. Покупець стає першим і єдиним власників апартаментів.

А що навколо?

Новобудови радують упорядкованими двориками з ігровими комплексами, спортивними майданчиками, квітниками. Тут приємно відпочивати з друзями і дітьми. На території ЖК або поблизу них передбачені всі необхідні об’єкти інфраструктури — магазини, клуби, аптеки, банки, школа, дитячі садки. Це забезпечує максимальний комфорт проживання.