Який циліндр замка вибрати?

Який циліндр замка вибрати?
Вибір вхідних дверей включає в себе безліч факторів, серед яких не останнє місце займає вибір циліндрового механізму. Кожен елемент дверей виконує свою роль у загальній схемі взломостійкості, і на циліндр покладається насамперед протистояння інтелектуальним методам злому. Всі циліндри мають свою цінову категорію і рівень захисту, які зазвичай взаємопов’язані — чим вища ціна, тим кращий циліндр в усіх відношеннях.

Існує велика кількість виробників циліндрів тут https://dveri-zamki.dp.ua/cilindry-dlya-zamkov, що пропонують різні лінійки своєї продукції. Загальна кількість моделей така велика, що недосвідченій людині (а іноді і досвідченому) не завжди легко зробити вибір, в слідстві чого на форумах ставлять запитання про те, яка личинка найкраща, який циліндр найнадійніший, яку серцевину вибрати і т. д. Ускладнює вибір і те, що у кожного виробника є як хороші, так і відверто невдалі моделі, про недоліки яких продавці будуть наполегливо мовчати.

Крім рівня захисту, важливе значення має надійність циліндра — є безліч хороших в плані взломостійкості і ціни моделей, які вимагають занадто частого проведення регламентних робіт. Зрозуміло, що такі роботи ніхто не робить, і дуже скоро в роботі цих циліндрів з’являються різні проблеми.

У цьому огляді ми розглянемо кілька моделей, на яких варто зупинити свій вибір. Не можна сказати, що вони коштують дешево, але дається ними рівень захисту варто вкладених грошей — це перевірені «робочі конячки», поставивши які, ви зможете не турбуватися про збереження майна і спати спокійно. Ключі цих циліндрів захищені патентованими технологіями, для виготовлення дублікатів вам доведеться пред’явити в авторизованому центрі карту власника циліндра з секретним кодом — без неї копію ключа вам не виготовлять, а в звичайні майстерні компанії-виробники свої заготовки не поставляють.

З огляду на слабкий рівень протистояння личинок силовим методика злому, в описі кожної моделі будуть коротко вказані технічні рішення, спрямовані на протидію поширеним методам руйнівного злому — висвердлюванню і зламу. Звернемо увагу на той факт, що всі личинки без винятку досить слабо протистоять ударних впливів — важкого молотка з зубилом, кувалди і іншим подібним інструментам. Тому, якщо вам потрібен дійсно високий рівень захисту, то обов’язково слід розглянути питання використання захисної фурнітури незалежно від цінової категорії циліндра.