Що таке віддалений супровід та підтримка 1С?

Що таке віддалений супровід та підтримка 1С?
1С користується заслуженою популярністю завдяки надійності і можливості автоматизації процесів підприємства і активно розширює сферу своїх можливостей. На момент випуску першої версії програми вона була призначена для ведення бухгалтерського обліку. Але 1С удосконалюються відповідно до вимог і тенденцій світового ринку. Тому все більше підприємств вибирають саме 1С.

Віддалений супровід 1С передбачає повну підтримку користувачів програмним продуктом через інтернет. Вибираючи цей варіант, ви можете вирішувати потрібно вам виїзд фахівця або ж немає. Це допомагає істотно скоротити витрати на підтримку 1С.

Навіщо необхідний супровід і в чому полягають переваги віддаленого супроводу?

Так як було сказано вище, 1С постійно розвивається, тому для того щоб користуватися новими можливостями програми необхідно її оновлювати. Хоча це не обов’язково і якщо вас влаштовує те, як вона функціонує на даний момент ви можете залишити все як є, поки програма не втратить актуальність. Якщо вам потрібно оновлення або виникли якісь проблеми з конфігурацією то буде потрібно фахівець. Тут є 2 варіанти: виїзд майстра, або удаленное подключение 1с фахівцями.

Перший варіант є більш витратним і тривалим. У той час як другий відрізняється більш швидкою реакцією на запит і його рішення.

Віддалений супровід допоможе вам:

— Віддалено вирішувати питання пов’язані з адмініструванням 1С. Це дозволить ще більше оптимізувати вашу роботу, за рахунок оперативного вирішення виникаючих питань.
— Чи не розширювати штат. Не потребує додаткового співробітника і будь-яких спеціальних знань.
— Виключити тривалі простої в роботі.
— Зменшити витрати на всі процеси, пов’язані з 1С. Відбувається за рахунок того, що ви оплачуєте тільки фактичний працю фахівця, так як немає необхідності брати до уваги час витрачений на проїзд.
— Отримати наочність. За рахунок того, що ви бачите всі дії фахівця на екрані свого монітора і можете їх проконтролювати. А при попаданні в аналогічну ситуацію вже будете знати алгоритм дій по усуненню проблеми.
— Забезпечити територіальну незалежність. Не важливо, де ви знаходитеся, головне — наявність інтернету.

Підсумок

Віддалене супровід є досить бюджетним варіантом і підійде для невеликих і середніх компаній. Для переходу на віддалене обслуговування вам не потрібно ні над чим морочитися. Наші фахівці приїдуть і налаштують все необхідне. Як наслідок, ви будете мати віддалену підтримку 24/7, ваші дані будуть надійно захищені (наші співробітники не мають доступу до вашої інформації, нам передається тільки картинка з вашого монітора), і вам не доведеться довго чекати прибуття фахівця.