Тепловізори для охорони і полювання: як вибрати?

 

Тепловізори для охорони і полювання: як вибрати?

Це тільки на перший погляд здається, що покупка тепловізора — це хвилинна справа при наявності грошей. Насправді, все не так просто. Так, вартість приладів істотно знизилася останнім часом. Зараз наявністю тепловізора навряд чи можна когось здивувати. Але, погодьтеся, хочеться, якщо вже зважився вибрати для себе прилад для використання, не помилитися і не пожалкувати про свій вибір. І, як же вибрати якісний тепловізор на сайті? На що звертати увагу?

Визначтеся з бюджетом

Як і будь-яка інша річ, оптика може коштувати «копійки». А може істотно «вдарити» по бюджету. Так що ви заздалегідь вирішите, на яку суму готові орієнтуватися. Прокрутіть каталоги інтернет-магазинів, поспілкуйтеся онлайн з продавцями-консультантами. Сходіть в спеціалізовану торговельну точку, якщо така є в вашому регіоні.

У будь-якому випадку, орієнтуйтеся на наші поради, які ми підслухали у професіоналів. Для початку, вибираючи тепловизор IRAY, зверніть увагу на роздільну здатність детектора до змісту. Як ви самі прекрасно розумієте, чим вище дозвіл, тим краще. Ви помітите навіть найменший об’єкт на довгій дистанції!

На що ще варто звертати увагу?

Обов’язково треба запитати у продавця-консультанта, чи є в приладі вбудована цифрова камера видимого спектру. Будь ви мисливцем або охоронцем, дана функція тепловізора вам просто необхідна. За цю функцію багато грошей переплачувати не доведеться. Навіть не в найдорожчих моделях є вбудовані трьох мегапіксельні цифрові камери. Як ви здогадуєтеся, лазерний покажчик, і підсвічування в приладі теж будуть аж ніяк не зайвими.

Підтримка Wi-Fi

Так-так, в сучасному світі і від цього нікуди! Ця функція в тепловізорах бути повинна для вашого ж зручності.

Загалом, купуйте, якщо є така можливість, найкращий прилад, такий як NVECTECH E3M, який представлений на даному ринку послуг.

Сподіваємося, що стаття про те, як вибрати тепловізори для охорони і полювання була для вас корисною і цікавою, а також допомогла вибрати хороший та якісний прилад. Очікуйте на нові публікації вже дуже скоро. Діліться посиланням у соціальних мережах. До зустрічі!