Як правильно вибрати охоронну компанію?

Як правильно вибрати охоронну компанію?
У сучасному світі безпеці людини і її майна держава приділяє величезну увагу, адже людей, які зазіхають на чужу власність або навіть на життя людей, на жаль, не стає менше, незважаючи на стрімкий розвиток суспільства. Тому актуальним питанням для багатьох фізичних і юридичних осіб є пошук оптимальної охоронної компанії, яка забезпечила б їх безпеку або безпеку їх власності.

Критерії вибору

Охоронні фірми є практично в кожному місті, а вже в великих містах нашої країни послуги охорони пропонують численні компанії, тому так складно вибрати саме ту компанію, яка буде надійною і чесною по відношенню до клієнтів.

Однак знаючи перераховані нижче критерії і приділяючи їм особливу увагу, ви зможете без зусиль знайти «правильну» охоронну фірму, якій довірите свою безпеку. І першим критерієм, на який варто звертати увагу, є стаж роботи компанії.

Перше, що вам потрібно запитати у менеджера, зателефонувавши в охоронну фірму по телефону, це який стаж — якщо фірма існує «без року тиждень», то довіряти їй свою безпеку явно не варто. А ось якщо стаж роботи обчислюється роками — 5, 10 і більше, тоді варто звернути увагу на таку компанію.

Другий критерій — це кількість клієнтів. Якщо компанія працює тільки в одному місті, але у неї багато клієнтів, в тому числі відомі особи або фірми, то їй можна довіряти. Також довіри заслуговує охоронна організація, яка має багато представництв по всій Україні. Зазвичай дані про клієнтів можна отримати за запитом, або пошукавши відгуки в інтернеті.

Ще одним критерієм, на який потрібно звертати увагу, є кількість співробітників і їх кваліфікація. Чим більше людей працює в компанії, тим краще налагоджений механізм роботи, а значить і послуги надаються на більш високому рівні. А кваліфікація співробітників гарантує, що свою роботу вони будуть виконувати професійно, стосується це особистої охорони або охорони комерційних об’єктів.

При зверненні в охоронне агентство, слід уточнити, чи є в договорі пункт про матеріальну відповідальність — це відповідальність охоронної фірми перед клієнтом за бездіяльність, що спричинило ті чи інші протиправні дії по відношенню до його або його майна. Також вас повинна насторожити занадто висока сума в графі матеріальної відповідальності.

І ще одним важливим критерієм, на які потрібно звертати увагу, є наявність відповідної ліцензії у компанії, яка дозволяє їй виконувати охоронну діяльність. Даний документ менеджер будь-якого охоронного агентства зобов’язаний надати потенційному клієнтові за запитом.