Найбільша компанія в сфері захисту периметра стає ще більшою

Найбільша компанія в сфері захисту периметра стає ще більшою
Нещодавно компанія Magal Security Systems оголосила про укладення домовленостей на поставку декількох систем захисту своїм клієнтам з Ізраїлю, Південно-Східної Азії та США — загальною вартістю в межах 4 мільйонів доларів. В одному з цих контрактів прописана сума 2 мільйони доларів — стільки коштує так званий «розумний» паркан (технологічна розробка включає в себе натяжну дріт і датчики вібрації). Незабаром ця система буде встановлена ​​в центральній частині одного з ізраїльських міст.

Для Magal всі зазначені угоди на поставку обладнання полягають в рамках одного робочого дня. Це підприємство вже протягом чотирьох десятиліть спеціалізується у сфері національної безпеки, ще перш, ніж дане питання з’явився на порядку більшості країн. З 1965 року ізраїльське підприємство надає свої рішення для міст, аеропортів, прикордонних територій, спортивних споруд та багатьох інших місць, де потрібно додатковий захист. На сьогоднішній день Magal — найбільший світовий постачальник систем захисту периметра.

У період 1996-2006 рр. терористичні угруповання провели порядку 2500 нападів на об’єкти критично важливої ​​інфраструктури, з тих пір число терактів неухильно збільшувалася, і зараз в середньому щорічно трапляється до 500 нападів. Ці дані надала Electric Power Research Institute, неурядова організації, яка досліджує питання, що відносяться до сфери енергетики та інших життєво важливих об’єктів по всьому світу.

Для керівництва Magal така ситуація з безпекою сприяє збільшенню замовлень на безперервно розширюється ринку систем захисту. Компанія випускає кілька типів охоронних розробок, в яких реалізуються фізичні і сенсорні технології.

Наприклад, в аеропортах або ж морських портах компанія встановлює системи з натяжна дротом, доповнюючи їх безліччю детекторів, кожен з яких відповідає за певну зону. Група датчиків забезпечує високий рівень чутливості системи. Передбачені механізми адаптації до рівня руху грунту і змін температури — важливі нюанси, які беруться в розрахунок при монтуванні системи. Її датчики не схильні до впливу електромагнітних завад та перешкод радіочастотних передавачів; вбудовані захисні механізми запобігають помилкові тривоги.

Для житлових будинків і будівель громадських установ компанія проводить установку системи InnoFence, яка включає в себе більшість стандартних особливостей, зокрема, волоконно-оптичні датчики.

Серед інших розробок компанії можна виділити MagBar — система захисту від зломів. Її масивна архітектура доповнена вбудованими сенсорами, які забезпечують захист обладнання, пов’язаного з інфраструктурою технічних засобів (відкриті тунелі, канали і вентиляційні труби). Система TunnelGuard, здатна виявити ознаки різної активності — підкопи, свердління, удари молотками — і виміряти їх інтенсивність і тривалість. Патентовані алгоритми виявлення фільтрують вібрації, що не представляють небезпеки, наприклад, від дорожнього руху, шуму підземного метро. Це також мінімізує помилкові спрацьовування. Ranging Fiber Sensor — система дальнього Незрозумілий, в ній використовується оптоволоконна технологія, здатна з високою точністю локалізувати порушників на великій території, пристрої для кіберзахисту і захисту периметра не дозволять хакерам вивести датчики з ладу.

Типовий приклад того, як можуть використовуватися технології Magal — система зонного захисту периметра в місті Рамат-ха-Шарон. Вона виявляє зломщиків, і за допомогою пристроїв сигналізації повідомляє про наявність проблем в школах та інших установах. Охоронна розробка здатна відрізнити «справжніх» зловмисників від того, що може спровокувати помилкові тривоги (коти, собаки). До всього іншого, в місті з 40 тисячами жителів, розташованому в Тель-Авівському окрузі, присутній оптоволоконна мережа комунікацій. Вона забезпечує швидку передачу відеоматеріалу камер спостереження, які встановлені в більшості міських районів.

У цій захисної інфраструктурі передбачено розміщення тривожних кнопок на ключових об’єктах (дитячі садки, центри денного догляду). У разі виникнення загрози, вчителі можуть натиснути на кнопку, щоб швидко повідомити про те, що необхідна допомога. Всі комп’ютери мережі підтримуються резервної комп’ютерною системою на випадок, якщо основна мережа вийде з ладу. У місті також наявний спеціалізована мережа Wi-Fi, яка використовується поліцією і аварійно-рятувальними службами. В осяжному майбутньому планується розширення цієї інтернет-мережі, щоб вона охоплювала 80% території населеного пункту. Для цієї мети в Рамат-ха-Шарон організований спеціальний департамент (подібні організації діють в лише декількох ізраїльських містах), його співробітники аналізують дані і проводять установку устаткування для вирішення специфічних проблем або погроз.

Коментуючи ситуацію з проектом в Рамат-ха-Шарон, Ейтан Лівнех, президент і генеральний директор Magal, зазначає, що у компанії широкий досвід по частині реалізації різноманітних проектів типу «безпечне місто» та охорони критично важливих об’єктів. За його словами, розширення діяльності підприємства відбувається природним чином.

«Ми сприймаємо безпеку як частина цілісної парадигми поліпшення якості життя в містах», — пояснює гендиректор Magal.