Кому знадобиться спецвзуття?

Кому знадобиться спецвзуття?
Наявність спеціального взуття — важлива умова для виконання різного роду діяльності, незалежно від того, співробітник працює в приміщенні або на вулиці. Головне призначення спецвзуття — захист ніг від несприятливих факторів середовища. Це можуть бути погані погодні умови (холод, волога), наявність технічних забруднень, хімічних сполук.

Спецвзуття ділять на зимову і літню. Згідно з цим взуття виконує свої специфічні функції:

— зимова взування захищає ноги від холоду, не ковзає, володіє мінімальною вагою, має гнучку підошву для комфортного пересування;
— річна відводить тепло, щільно не притискається до ноги, щоб не створювати додаткового дискомфорту, проте виконує захисну функцію.

Для кого актуально придбати спеціальне взуття?

Представники всіх робочих спеціальностей потребують якісного взуття, в якій виконання робочих завдань буде комфортно і безпечно. Найбільш актуальна спецвзуття для представників таких професій:

— працівників хімічної промисловості, металургії;
— охоронців;
— монтажників, електриків, вантажників;
— будівельників;
— рятувальників, медичних працівників.

Завдяки використанню спеціального матеріалу і виробничої технології спецвзуття витримує складні умови експлуатації, зберігаючи тривалий час первинний зовнішній вигляд і характеристики. Правильно підібране взуття гарантує підвищення продуктивності праці, оскільки співробітники не відволікаються на дискомфорт. Більш того, купуючи для всього персоналу спеціальне взуття, керівник страхує себе від нещасних випадків, які можуть мати місце через невідповідною екіпіровки.

Як вибрати відповідне спецвзуття?

Оптимальне рішення — купувати вироби під замовлення. У такому випадку кожен співробітник отримає пару, повністю підходить за розміром.

Друга умова — підбирайте спеціальне взуття за даним посиланням https://www.eurosiz.ua/product-category/spetsobuv/, орієнтуючись на умови виробництва. Наприклад, працівникам хімзаводу підійде ливарна взуття, стійка до впливу агресивних середовищ через монолітного з’єднання верху з низом. А суконні і повстяні моделі підійдуть представникам охоронних професій, працівників складів.

Орієнтуватися на особисті переваги потрібно в останню чергу.

При правильному використанні і зберіганні спецвзуття прослужить довго, забезпечуючи власнику належний захист.

Вибирати взуття для робітників краще в спеціалізованих магазинах. Не економте на спеціальній екіпіровці — це запорука продуктивної роботи і безпеки.