Як правильно вибрати відеодомофон?

Відеодомофони стають все більш популярними, і це не дивно. За допомогою цього пристрою ви можете побачити людину, яка дзвонить у двері, ворота або хвіртку. При виборі варто ознайомитися з усіма цими продуктами.

Відеодомофони можна розділити на безліч типів. Вони бувають прихованого і поверхневого монтажу, можуть мати вбудовані комплекти гучного зв’язку або забезпечувати свободу дій через гарнітуру. Завдяки способу подачі живлення і передачі сигналу можна виділити провідні пристрої та високоякісні бездротові IP-відеодомофони, що працюють через мережі Wi-Fi. До речі, придбати відеодомофон радимо в інтернет-магазині Shop Security.

Чи варто купувати відеодомофон замість звичайного домофона?

Можна сказати, що відеодомофон є більш сучасною версією традиційного домофона. Він виконує всі необхідні функції, але також записує відео, тому людина всередині будівлі може бачити, хто телефонує. Рішення про покупку відеодомофона особливо необхідно, коли будинок знаходиться в житловому районі з низькою щільністю заселення. Перевага використання відеодомофона — це не тільки зручність, але, перш за все, безцінна безпеку.

Розрізняють:

— аналогові відеодомофони;
— цифрові відеодомофони.

При виборі правильної моделі ви повинні в першу чергу керуватися власними потребами. Один відеодомофон буде корисний в офісі, інший — в будинку на одну сім’ю. Однак варто пам’ятати, щоб не варто економити на безпеці.

Види відеодомофонів: бездротові Wi-Fi і провідні

Завдяки способу установки відеодомофони можна розділити на приховані і накладні комплекти. У більшості випадків перші моделі можуть бути більш естетичними. При виборі відеодомофона для будинку на одну сім’ю, варто подумати про покупку пристрої з функцією гучного зв’язку, яка забезпечить додаткову зручність для користувачів. При купівлі товару для офісу, версія гарнітури, яка забезпечує більшу конфіденційність, потенційно буде кращим рішенням. Люди, що живуть в багатоквартирному будинку, також знайдуть на ринку продукти, спеціально призначені для забезпечення комфорту і конфіденційності окремих користувачів.

Ці пристрої бувають різних розмірів і колірних варіантів. Однак найбільш важливим критерієм вибору є метод подачі і передачі сигналів. У цій площині можна розрізняти провідні пристрої (зазвичай два або чотири дроти) і бездротові відеодомофони, тобто IP-відеодомофони, що працюють через мережу Wi-Fi. Такі набори часто оснащені додатковою бездротовою трубкою, яку можна взяти з собою в будь-яку кімнату. Ще одна поширена функція — це зчитувач RFID-карт, який дозволяє відкрити двері за допомогою чіпа або карти.

Хоча вартість бездротових наборів вища, зручність у користуванні цих пристроїв робить їх гідними ціни. Однак слід пам’ятати, що необхідною умовою безперебійної роботи відеодомофонів Wi-Fi є стабільне і надійне підключення до Інтернету.

Як підключити відеодомофон?

Установка залежить від типу пристрою. Найпростішим в монтажі є бездротові продукти. У разі дротяних відеодомофонів необхідно прокласти кабелі від передавача до приймача, що зазвичай вимагає простих будівельних робіт.

При установці відеодомофона варто звернути увагу на кут падіння світла. Зовнішня відеокамера не повинна піддаватися надмірної освітленості, яка спотворює чіткість зображення.