Особливості ремонту iPhone

Особливості ремонту iPhone
iPhone по праву називають культовим пристроєм. Поява цього дітища Apple ознаменувала прорив у сфері виробництва цифрових гаджетів. Момент його появи на світовій арені можна вважати початком нової ери ринку мобільних девайсів.

Фірмові особливості iPhone

Одними з основних переваг яблучних девайсів є їх суперміцний екран і надпродуктивний процесор. В результаті девайси, по-перше, стійкі до появи подряпин, а по-друге, припускають запуск найскладніших додатків.

Швидкий вихід в інтернет-простір забезпечує сучасна система Wi-Fi, якої укомплектовано кожен пристрій. Найвищих похвал заслуговує камера, що дозволяє як знімати відео приголомшливого дозволу, так і робити панорамні знімки. Якщо вас цікавить ремонт iPhone 7, то радимо перейти за посиланням вже зараз.

Проте навіть такі гаджети іноді потребують ремонту. Спеціалісти сервісного центру відзначають ряд повторюваних проблем, з якими найчастіше стикаються користувачі айфонів в процесі експлуатації:

1) пошкодження захисного скла, тачскрін або всього корпусу;

2) порушення функціонування модуля камери;

3) зниження ємності акумулятора;

4) погіршення роботи мікрофона.

Послідовність дій

Відразу ж обмовимося, що спроби самостійно впоратися з неполадками можуть призвести до незворотних наслідків. Будь дефект вимагає ретельної діагностики на сертифікованому обладнанні, після якого підуть дії згідно з протоколом.

1. Заміна скла/дисплея

Якщо компанія Apple може похвалитися високою якістю збірки яблучних девайсів, то їх слабкою ланкою є підвищена чутливість до падінь і ударів. Дисплей — сама тендітна складова гаджета. Оскільки порушення цілісності — найбільш часта причина звернення до СЦ, фахівці мають не тільки достатню теоретичну підготовку, а й неабиякий практичний досвід по заміні їх на оригінальні аналоги. В результаті не тільки реанімується функціонал смартфона, але і відновлюється респектабельний зовнішній вигляд.

2. Заміна корпусу

При тривалій експлуатації айфонів їх корпус втрачає свою привабливість. Фактично функціонал від цього не страждає, але, якщо питання престижу для вас значущий, відновити дизайнерські характеристики гаджета можна шляхом заміни всього корпусу.

3. Заміна камери

В результаті програмного збою або падіння смартфона нерідко відчутно знижуються функціональні можливості камери. Наприклад, відсутня фокусування на предметах, які знімаються, або під час зйомки може зникнути зображення. Після проведення професійного тестування в СЦ запропонують рішення. Це може бути перевстановлення iOS або ж повна заміна камери.

4. Заміна акумулятора

Проблеми з акумулятором можуть спричинити швидку розрядку батареї, перегрів корпусу, мимовільне вимикання пристрою, відсутність результату при зарядці. Для виявлення причини проблем потрібно провести комплексну діагностику. Після цього в СЦ замінять батарею на оригінал.

5. Заміна мікрофона

Погіршення якості звуку при розмові, поява шумів або скрипів свідчать про необхідність ремонту пристрою. Причиною можуть стати пил або рідина всередині мікрофона, що згубно впливає на роботу пристрою в цілому. При неполадках в мікросхемах можуть виникнути проблеми з роботою динаміків. Для відновлення повного функціоналу смартфона необхідно встановити конкретну причину неполадок. Після цього фахівці СЦ зможуть з нею впорається.