Як вибрати типографію?

Як вибрати типографію?
Послуги типографії можуть знадобитися як звичайним людям, так і компаніям. У типографії можна виготовити листівки, календарі, блокноти, книги і багато іншої продукції. На ринку можна зустріти велику кількість однотипних пропозицій поліграфічних послуг, так що клієнтам не завжди просто зробити вибір.

Як правильно вибрати типографію?

В першу чергу потрібно зрозуміти, з ким ви працюєте: з реальною типографією або з посередником. Якщо пропозиція робиться посередником, які не мають власного поліграфічного центру, вам доведеться переплатити за замовлення. Крім того, посередник не може контролювати терміни виробництва. Також звертайте увагу на вартість послуг. Надання дешевих послуг може здійснюватися за рахунок використання низькоякісних матеріалів або неякісного обладнання. Слід розуміти, що розчарування від поганої якості може тривати набагато довше, ніж радість від низької ціни. Хорошим варіантом є типография Конус Ю, де працюють справжні професіонали.

Вивчіть і комплекс послуг, рівень сервісу типографії. Якщо в типографії пропонують максимально широкий спектр послуг і вона виконує їх самостійно, це є плюсом. Багато типографій економлять на підготовці до друку. Робота кваліфікованого дизайнера і верстальника не може коштувати дешево. Адже від його роботи буде залежати підсумковий вид продукції. Ви можете витратити на друк величезні гроші, але якщо дизайн виявиться поганим, ви не отримаєте бажаного результату.

Зверніть увагу на те, що виготовлення зразків і кольоропроби можуть оплачуватися окремо. Також в деяких випадках вони безкоштовно пропонуються клієнту на вимогу. Це показує високий рівень сервісу і гарантує те, що ви отримаєте саме той колір, який очікували. На якість виконання роботи буде впливати і обладнання. Вибирайте ті типографії, які всі операції виконують самостійно і не передають роботу посередникам. Якщо типографія має власну кур’єрську службу, це плюс. Подивіться, яке обладнання використовує типографія у своїй роботі. Кращі копіювальні центри використовують обладнання провідних фірм-виробників. Якщо є можливість, зробіть невеликий пробний замовлення. Ви зможете зрозуміти, наскільки типографія відповідає вашим вимогам і чи варто робити в ній замовлення в подальшому.