Як вибрати систему безпеки для дому?

Як вибрати систему безпеки для дому?
Відчуття власної безпеки безцінне, особливо в тривожні часи. І вона повинна бути доступною і якісною. Сама наявність у квартирі або в приватному будинку системи безпеки значно знижує ризик правопорушень на території, що охороняється. При наявності системи відеоспостереження високий шанс повернення втраченого майна. Сигналізація відлякує правопорушників. Зовнішнє відеоспостереження також знижує шанс звершення актів вандалізму.

Якщо ви хочете встановити систему безпеки у своєму домі, то радимо перейти за посиланням kratos-systems.com/dlya-doma/oxrana-doma, не гаючи часу.

Система безпеки досить багатошарова і включає в себе кілька найважливіших підсистем (видів):

— Відеоспостереження та аудіоконтроль. Відеоконтроль дає можливість в режимі реального часу спостерігати за тим, що відбувається на території, і зберігати запис цілодобово з усіх камер. Аудіоконтроль дозволяє вести запис розмов тих, хто знаходиться в будинку при необхідності. У сукупності система вже попереджають величезна кількість правопорушень.
— Пожежна безпека та охоронна сигналізація. Функцією такої є попередження знаходяться в будинку людей про пожежу, а також захист території від проникнення в недозволений час, виклик охорони або поліції.
— Система, яка обмежує і контролює доступ. У такому випадку двері в будинок будуть відкриватися за допомогою спеціальної перепустки, ПІН-коду або відбитку пальців. Система також буде фіксувати всі пересування людей на території.

Як правило, реагують сигналізації на чотири головні небезпеки:

— Злом дверей,
— Відкриття вікон квартири;
— Руйнування стін квартири,
— Розбите скло;

Квартирні сигналізації діляться на два види:

— Автономна — коли просто спрацьовує тривога та оповіщає господаря про порушення. Деякі сигналізації цього типу також оснащені GSM-модулем, який звертається до спеціальних сенсорним датчикам і оповіщає господаря за допомогою смс або дзвінка.
— Пультова — коли сигнал направляється в охоронну компанію, що забезпечує безпеку об’єкта. Найоптимальніший варіант, що має на увазі негайне ефективне реагування.

Автономна сигналізація поодинці оберігає квартиру, в той час як пультова викликає фізичну охорону, яка запобіжить гірші наслідки, такі як крадіжку або псування майна. Автономна сигналізація дозволяє господареві завжди бути в курсі всього, що відбувається з квартирою. Також вона дозволяє підключити у квартирі будь-які додаткові захисні пристрої.