5 порад: як вибрати вебстудію для створення сайту

5 порад: як вибрати вебстудію для створення сайту
Розробка сайтів — робота професіоналів, знайти яких сьогодні надзвичайно складно. Сотні розробників заманюють клієнтів невисокою вартістю робіт, додатковими послугами, привабливими заголовками і яскравими закликами. Для якісного вибору агентства замовник повинен витратити багато часу на перегляд безлічі ресурсів, ознайомлення з відгуками, порівняння цін. Але і в цьому випадку немає ніякої гарантії, що вибір буде зроблений правильно, і ви знайдете професіоналів, результатами роботи яких будете задоволені. Як вибрати студію, яка зможе реалізувати ваш проєкт якісно?

Під час вибору розробника важливо врахувати кілька важливих моментів:

— Наявність власного вебресурсу. Ця особа компанії, що надає послуги з розробки вебресурсів, за яким можна оцінити можливості та професіоналізм підрядника. Якщо у претендента на виконання вашого замовлення немає свого майданчика, зв’язуватися з ним не варто. Якщо ви маєте інтернет-майданчики ознайомтеся з її функціоналом, дизайном, портфоліо, блогом, проаналізуйте якість контенту.
— Офіс. Розробка сайту багатьма вебстудіями ведеться без оренди офісу. В такому випадку клієнтові нікуди звернутися, якщо виникне конфліктна ситуація. Якщо в такій ситуації буде прав замовник, працівники студії можуть не відповідати на листи, СМС, дзвінки. Якщо веб студия в Ярославле серйозна, офіс у неї є, можна приїхати, поспілкуватися зі співробітниками, переконатися у високому рівні їх професіоналізму.
— Укладання договору. При наявності договірних відносин підвищується рівень відповідальності виконавця за кінцевий результат. Це юридичний документ, який може використовуватися в суді при вирішенні конфліктних ситуацій. Варто згадати, що в цій угоді сторін повинні бути вказані їх зобов’язання, ціна послуг, умови співпраці, форс-мажорні обставини та ін.
— Технічне завдання. Розробка сайтів повинна ґрунтуватися на технічному завданні із зазначенням всіх технічних нюансів, які повинні бути реалізовані розробником. Сюди входить дизайн, семантика, контент, функціонал, а також структура. Досягти якісного результату без ТЗ, узгодженого і схваленого з замовником, буде вкрай складно.
— Співробітники розробника. У серйозній компанії над таким проєктом працює понад 6 осіб: менеджер проєкту, маркетолог, дизайнер, верстальник, тестувальник, копірайтер. Кожен з цих фахівців повинен виконувати суто свою роботу, що гарантує реалізацію проєкту без помилок і в строк.

Щоб сайт став візитною карткою вашої компанії, користуйтеся послугами професійних розробників, які гарантовано створять хороший вебпортал, ефективно працюючий на вашу компанію.