Як вибрати повітродувки промислові?

Як вибрати повітродувки промислові?
Промислова воздуходувка — це пристрій для нагнітання надлишкового тиску (від 0,1 до 1 атм) або вакууму. У більшості випадків це складні великогабаритні конструкції. Вони відрізняються функціональним набором, потужністю, тиском повітря, джерелами живлення і т. д.

Експлуатуються повітродувки промислові з другої половини минулого століття. Сьогодні майже жодне підприємство не обходиться без таких установок і тому перед кожним з них виникають питання по їх вибору.

Де експлуатують повітродувні установки?

На великих підприємствах і в промисловості повітродувки потрібні для:

— Стимуляції горіння в печах — сухожарові і палючих.
— Підвищення якості води в колекторних системах, при цьому вода очищається від непотрібних летючих речовин і насичується киснем. Устаткування також застосовують на рибофермах для поліпшення нересту риби та інших мешканців водойм.
— Пневмотранспорту, який призначений для транспортування сипучого сировини і рідких речовин. Вихровий обладнання, встановлене на агрегатах, дозволяє генерувати потік повітря підвищеної щільності.
— Виробництва з використанням вакуумного обладнання (лиття вакуумним методом).
— Видалення забруднень, пилу, вентилювання в основному у вигляді промислових пилососів.
— В процесі виробництва кіноплівки (обдування надлишків проявника, вакуумна просушка).
— Прибирання прибудинкових територій (сухе листя і трава, сніг), очищення різного устаткування, комунікаційних шаф і т.д.
— Також обладнання використовується для виробництва продуктів харчування.

За якими критеріями вибирати промислові повітродувки?

Основна функція таких установок — стабільна подача стисненого повітря і вакууму в великих обсягах. Щоб зробити правильний вибір, потрібно визначити необхідний обсяг стисненого повітря. Потім розрахувати необхідну потужність.

При покупці компресора потрібно враховувати режим і місце, в якому планується його експлуатація (довгостроковий або короткостроковий, приміщення або вулиця). Для тривалого використання краще купувати установки з мінімальним рівнем шуму. В цьому випадку краще вибирати ремінні повітродувки або замовити додаткову звукоізоляцію. Це ж стосується повітродувок для роботи в приміщенні. Щоб придбання було вдалим, зробити вибір тієї чи іншої моделі найкраще за допомогою досвідченого експерта.