Переезд с домашним любимцем

Переезд с домашним любимцем

У кожної людини свої слабкості — хтось не може уявити життя без нового автомобіля, комусь хочеться меблі виключно з натурального дерева, або просто хочеться купити телевізор на 100 дюймів. Але, всіх цих людей об’єднує одне — любов до тварин. Саме домашні тварини є одним з найскладніших об’єктів під час домашнього переїзду. У цьому випадку неможливо впоратися самостійно, але в цьому завжди допоможуть <!— td {border: 1px solid #ccc;}br {mso-data-placement:same-cell;} —>грузоперевозки в Киеве від компанії Trans Moving, які проведуть переїзд на вищому рівні без шкоди для домашнього улюбленця.

Сложности грузоперевозки домашних животных

Наприклад, рибки в акваріумі, канарейка в клітці або просто фікс в діжці — все це живі істоти, які відчувають, що навколо щось відбувається страшне й незвичне. Отже, у тварини може з’явитися стрес, а в результаті стресу зазвичай з’являються хвороби, які бувають причиною смерті тварини. Якщо ви хочете цього уникнути, тоді довіряйте професіоналам.

Рыбки

Однією зі складностей під час перевезення є підготовка акваріума до перевезення. Якщо не хочете, щоб ваші рибки до кінця поїздки були в акваріумі верх пузом, тоді потрібно створити для них ідеальні умови. Спочатку обов’язково перелийте чисту воду з акваріума в якусь іншу підходящу ємність, наприклад, банку. Туди потрібно переселити всіх рибок, а рослини потрібно перемістити в іншу ємність, де і будуть вони перевозитися. Порожній акваріум потрібно промити і витерти, після цього звернути у повітряно-бульбашкову плівку або тканину. Якщо акваріум великого розміру, тоді потрібно переносити його на товстому листі фанери.

Птицы

Досить складно перевозяться не тільки риби, але також птахи. А вся справа в тому, що кімнатні птахи люблять тепло, тому при протягах можуть захворіти. Це означає, що клітку обов’язково потрібно заздалегідь захистити від вітру та інших зовнішніх факторів. Можна використовувати картонні прокладки. При переїзді клітку можна накривати щільною темною тканиною, що дозволить тварині уникнути стресової ситуації. Виняток становлять тільки хвилясті папуги, які неймовірно цікаві та завжди їм цікаво, що відбувається за межами клітини.

Грызуны

Такі ж правила, якщо перевозите шиншилу, хом’ячка, морську свинку чи інших гризунів. Оптимально буде, якщо будете перевозити тварин в сумці або клітці, які спеціально призначені для цих цілей. Якщо подібної сумки для перевезення немає і не хочете купувати, тоді можна проводити перевезення в рідному домі — клітці. Адже клітка не викликатиме у тварини стрес. Не варто годувати тварину перед поїздкою — улюбленця може знудити. А ось ємність для води обов’язково поставте.

Кошки и собаки

Цих вірних членів сім’ї потрібно перевозити в спеціально призначеної сумці-перенесенні. Якщо на вулиці мінусова температура, подбайте про утеплення місця перевезення. Обов’язково під рукою тримайте пляшку з водою, щоб напоїти тварина при необхідності. Це актуально в літню пору року. Аналогічно не варто щільно годувати тварину перед поїздкою.

З огляду на ці правила, ви зможете перевести тварину, приносячи мінімум стресу в їхнє життя. Бажано, щоб під час переїзду один з господарів був поруч.