Автоматизація закладів громадського харчування: чому це актуально під час кризи?

Автоматизація закладів громадського харчування: чому це актуально під час кризи?
Автоматизація громадського харчування — ефективний і зручний метод роботи, який допоможе збільшити прибуток бізнесу і стежити за безліччю процесів одночасно, не упускаючи нічого з поля зору. Але чи варто думати про це зараз? Багатьом закладам довелося закритися на невизначений термін або перейти в режим доставки.

Але ми вважаємо, є кілька причин подбати про автоматизацію вашого кафе чи ресторану, перейшовши за даним посиланням https://joinposter.com/business/cafe вже зараз. Після кризи переможуть найсильніші. Коронавірус не вічний. Настане час, коли ви знову відкриєте двері свого закладу. Боротьба за клієнта буде жорсткою, і переможуть в ній ті, хто вибудує свою роботу максимально ефективно.

Автоматизація громадського харчування дозволить вам:

— чітко контролювати залишки на складі та закупівлями;
— підтримувати трудову дисципліну, відстежувати продажу по кожному співробітнику, мотивувати персонал на доппродажі;
— повертати гостей за допомогою маркетингових інструментів: карт лояльності, акцій, знижок;
— не платити штрафи: як правило, в ПО автоматизований процес створення звітів для спеціалізованих систем. Програма нагадає вам, коли потрібно
— подавати документи й складе їх за всіма правилами;
— не купувати зайвого: якщо, наприклад, ви тимчасово виключили будь-яку позицію з меню, ви можете поставити інгредієнти в «стоп-лист». В цьому випадку їх не зможуть замовити випадково, через неуважність і т.д.

Ось лише частина переваг, які ви отримуєте, автоматизуючи вашу точку громадського харчування.

Доставка працює як годинник

Спеціалізоване ПО для ресторанів дозволяє налагодити процес кур’єрської доставки. Ви легко призначаєте завдання всім співробітникам, плануєте маршрути, фіксуєте час і результати. Все необхідне миттєво приходить кур’єру на телефон. Ви будуєте ефективну роботу, не розширюючи штат, і оперативно отримуєте всю необхідну аналітику.

Подумайте про майбутнє вашого бізнесу вже зараз. Всім вірних рішень, сміливості й оптимізму!