Канальні вентилятори: основні переваги та особливості

Канальні вентилятори: основні переваги та особливості
Сперте і важке повітря в приміщенні — це досить поширена проблема. Вона говорить про те, що природної вентиляції недостатньо. В такому випадку необхідно подбати про те, щоб придбати канальні вентилятори. Вони забезпечують штучний приплив повітря.

Переваги канальних вентиляторів

Вентилятор — це незамінний пристрій. На сучасному ринку кліматичної техніки воно є досить затребуваним серед людей, які хочуть створити комфортні умови в своїх оселях, а також стежать за своїм здоров’ям.

Варто зазначити, що канальний вентилятор — це практичний і зручний агрегат. Він має такі експлуатаційні переваги:

— Простота та універсальність монтажу. Пристрій можна встановити без допомоги фахівців практично в будь-якому приміщенні, будь то житловий будинок, виробництво, громадська будівля. Встановити його можна навіть за підвісною стелею, щоб не порушувати дизайн інтер’єру, або безпосередньо в системі вентиляції.
— Тихий режим роботи. В середньому, рівень шуму такого пристрою досягає 30-40 дБ. Тому в приміщенні при роботі вентилятора панує акустичний комфорт.
— Безперервність роботи. Вентилятор можна тривалий час не вимикати. Він може безперебійно працювати в обраному режимі і з певною потужністю, забезпечуючи постійну вентиляцію.
— Довговічність і надійність. Такі агрегати досить рідко виходять з ладу. В конструкції передбачені захисні механізми, які запобігають перегрів двигуна.
— Що важливо, пристрої мають доступну вартість.

Конструкція і принцип роботи

Стандартний вентилятор має просту конструкцію. Вона включає в себе наступні елементи:

— корпус, який найчастіше виготовлений з оцинкованої сталі;
— робоче колесо, яке відповідає за продуктивність роботи;
— електричний двигун, який приводить в роботу колесо;
— лопаті, які відповідають за рух повітряних мас;
— крильчатка, до якої прикріплюються лопаті;
— решітка, що виконує декоративну і захисну функцію;
— термозахист, яка запобігає перегріву пристрою і його раптове вимикання.

Працює вентилятор за наступним принципом. Робоче колесо під час обертання створює область зниженого тиску. Повітря потрапляє в решітку, а потім на лопаті вентилятора. Вони переміщують його в потрібному напрямку.