Як відрізнити справжній віскі від підробки?

Підробка різної продукції, на жаль, стала досить поширеним явищем в сучасному світі. Алкоголь теж не став винятком. Багато з нас вже навчилися розпізнавати несправжні ром, лікер, коньяк та інші напої. А, ось з віскі інша справа.

Цей легендарний напій представлений у величезній різноманітності — у продажу є найрізноманітніші види, ціна яких дуже сильно варіюється. Якщо ви збираєтеся вибрати пляшку хорошого бурбона або скотча, тоді потрібно обов’язково вивчити відгуки на віскі tullamore dew і цілий ряд інших факторів.

Вартість продукту

Це один з перших факторів, на які варто звернути увагу. Якщо у вас є сили і можливість відвідати відразу кілька спеціалізованих точок і відкрити 1-2 сторінки в інтернеті, тоді варто зробити це. Порівняння ціни допоможе визначити середню вартість якісного алкоголю. Саме від неї потрібно відштовхуватися при виборі.

Занадто дешевий напій повинен насторожити. Адже для гарного алкоголю використовується якісна сировина, а воно не може коштувати копійки. Продавці можуть знайти сотні пояснень недорогої вартості, але краще обійти стороною такий товар. Зекономлена сума може коштувати не лише зіпсованого свята, а й самого здоров’я.

Місце продажу

Важливе значення також має магазин, де ви робите покупку. Алкоголь є особливою продукцією, яку продавати можуть тільки спеціалізовані точки продажу. Купуючи напої тут, ви істотно знижуєте ймовірність придбати підробку. Для власників таких магазинів важливо закуповувати тільки якісну продукцію, а також підтримувати чудову репутацію.

Тому вони не співпрацюють з постачальниками, які не мають відповідної документації на алкоголь. Це не обов’язково можуть бути звичайні магазини, ви можете звернутися до продавця, який працює через інтернет-майданчик. У цьому випадку варто звернути увагу на асортимент та відгуки покупців. Можна також поцікавитися наявністю ліцензії на продаж. Добросовісний постачальник з радістю надасть документ.

Зовнішній вигляд пляшки

Ще одним критерієм, за яким визначається справжність віскі, є зовнішній вигляд. Покупцям слід звернути увагу на наступні нюанси:

  1. вибиті написи;
  2. тип кришки;
  3. етикетку;
  4. форму пляшки.

Кожен відомий виробник міцного алкоголю використовує спеціальні засоби захисту від підробок. Ознайомитися з ними можна безпосередньо на сайті бренду. Якщо ви не встигли вивчити ці особливості, слідуйте декільком радам. Перш за все, вивчіть зміст і якість і розташування етикетки. У деяких випадках вона має в своєму розпорядженні строго під кутом.

Додатковими підтвердженнями справжності стануть акуратність обклеювання, відсутність патьоків клею і помарок. Що стосується пробки, то вона не повинна бути пошкоджена. Якщо з цим все добре, тоді перевірте її відповідність вказаним назвою.

Консистенція і колір віскі

Більшість пляшок досить прозорі, щоб визначити ці критерії. Колір справжнього віскі може варіюватися від світлого (як солома) до насиченого коричневого. Але, який би не був відтінок, консистенція завжди повинна бути абсолютно прозорою без домішок. Якщо на дні ви помітили пластівці або осад, то брати такий продукт категорично не можна.

На завершення варто також згадати про склад міцного алкоголю. На будь-який етикетці ви можете побачити список інгредієнтів, які використовувалися при виготовленні напою. У цьому віскі не повинно бути домішок, ароматизаторів, барвників та інших хімічних добавок.