Як правильно стягнути заборгованість з фізичної особи?

Однією з найскладніших ситуацій є стягнення боргів з фізичних осіб. Далеко не кожен має матеріальну можливість повернути свої гроші. Останнім часом такі справи доходять до суду і виконавчого провадження.

Фахівці спеціалізованої компанії готові допомогти вам отримати назад свої гроші.

Половина справи — правильно підготувати всі папери і обґрунтування, доказову базу. Від вирішення складної ситуації вас відділяє лише один дзвінок нашим юристам. Вони запропонують вам декілька способів мирного врегулювання, при необхідності представлять ваші інтереси в суді, організовують повернення боргу в найкоротші терміни. Беремося за найскладніші випадки, наприклад, коли неможливо підтвердити борг офіційними паперами, наприклад, розписками.

При цьому варто розуміти, що отримати можна не тільки назад всю суму, але і відсотки за несвоєчасну сплату грошей. Розмір неустойки визначається суддею з урахуванням законодавства. Звичайно, можна спробувати самостійно повернути гроші. Будьте готові до нескінченних переговорів, порушення термінів і інших проблем, з якими стикаються зазвичай боржники.

Особливості стягнення боргу з фізичної особи

Борги з фізичних осіб — зобов’язання зі сплати певної суми або передачі іншого майна, що виникло з договору. Можуть виникати як слідства безпідставного збагачення з заподіянням шкоди і з інших підстав. При цьому борг може бути оспорюваним або неоспорюваним, підтвердженим або непідтвердженими. Кредиторам, які не мають знань в даній області, часто буває складно зважити всі свої можливості, знайти правильні інструменти впливу на фізичних осіб.

Якщо боржник не має грошовими коштами, то можливе повернення боргів після реалізації майна на державному аукціоні. Простіше йдуть справи, якщо який-небудь об’єкт був оформлений в якості застави. Наприклад, банки при видачі великої суми часто оформляють договір на заставу у вигляді нерухомості. Якщо боржник не віддає своєчасно гроші, то нерухомість переходить у власність кредитора.

Стягнення боргів ускладнюється, якщо після реалізації майна повністю суми виявляються невиплаченими. Тоді вони звертаються на щомісячних або інший дохід. Може ініціюватися і процедура банкрутства.

Методи стягнення

Найпоширенішими шляхами взыскания налоговой задолженности с физических лиц є:

  1. досудовий метод;
  2. через суд;
  3. продаж боргу третім особам.

Завжди спочатку потрібно постаратися вирішити ситуацію мирним шляхом. Іноді досить попередити боржника, що в разі невиконання ним договірних зобов’язань врегулювання ситуації буде відбуватися в судовому порядку. Судовий метод є одним з найбільш результативних, але займає досить багато часу. До перепродажу зазвичай звертаються, якщо стягнути борг мирним шляхом не вийшло.

Ще один варіант — скористатися послугами спеціалізованої компанії, перейшовши за даним посиланням https://creditdebt.com.ua/povernennya-borg-v-dlya-f-zichnikh-os-bru вже зараз. Фахівці допоможуть не тільки порадою, а й практично. Будуть оформлені документи, організується правильна взаємодія з органами влади і судом, проконтролюється процес виконавчого провадження. Фахівці працюють з фізичними особами акуратно, застосовуючи тільки ефективні методи впливу. Вони гарантують використання законних заходів, професійний підхід і збереження конфіденційних відомостей. На консультації можете отримати і прогноз про подальші перспективи стягнення боргу.