Що таке кемпінг. Вибір місця для кемпінгу

Завжди кемпінговий відпочинок цінувався за можливість «втекти» від міста, асфальту, вихлопних газів і з комфортом розташуватися на природі, під відкритим небом.

Унікальність такого проведення часу полягає саме в поєднанні відпочинку за містом зі зручностями, до яких звикли в житті.

Щоб не було плутанини в поняттях ми відразу розділимо наше розуміння кемпінгу, детальніше про яке можна прочитати на сайті https://planb.ua/ru/tour/vyhodnye-na-ostrove-dzharylgach-hersonskaja-oblast/, від всіх інших. Адже під цим терміном можна розуміти:

  1. — організований, спеціально облаштований кемпінг, в основному для автотуристів;
  2. просто табір для туристів, які закінчили маршрут і відпочивають після довгого шляху кілька днів;
  3. самостійне організоване місце для стоянки в наметах.

Ось саме про останній пункт ми і будемо розповідати докладніше.

Головне завдання кемпінгу — комфортний відпочинок в облаштованому таборі.

Які головні переваги такого відпочинку:

— доступність для всіх

Подібний відпочинок не вимагає від вас докладних знань правил виживання в дикій природі і володіння спеціалізованим спорядженням. Для початку вам достатньо базового вміння ставити намет і знання правил облаштування табору.

Безсумнівно, якщо ви користуєтеся газовим обладнанням або розпалюєте вогонь, то тут вимоги до дотримання протипожежної безпеки суворі і необхідні до виконання.

— фінансово вигідно

Спорядження для кемпінгу більш доступне за ціною ніж воно ж, але для активного туризму, так як вимоги до матеріалів не такі високі через стаціонарного розташування табору. До того ж, настільки популярна тенденція до полегшення екіпіровки, для якої залучаються найсучасніші й дорогі технології, для кемпінгових лінійки не настільки актуальна, так як воно возиться на автомобілі, а не в рюкзаку туристів.

Багато предметів побуту можуть братися з домашнього вжитку і поступово, набуваючи потрібне спорядження, ви повністю «обросте» необхідним обладнанням.

Кемпінг стає чудовим варіантом проведення відпустки, коли немає можливості поїхати за кордон або на курорт.

— прекрасний формат сімейного відпочинку

І дітям, і дорослим подобається кемпінговий відпочинок. Це і активні ігри, і свіже повітря, і можливість набути навичок знаходження в природі.

Відмінний варіант вибратися дружною компанією на природу, половити рибу на місцевій водоймі, смажити шашлики, сидіти з гітарою біля багаття. І для всього цього не потрібно йти в далекі маршрути і нести на собі все спорядження.

— мобільність

Встановлюючи кемпінг, ми не прив’язуємося до якихось конкретних місць. Завжди можна вибрати зручну і цікаву для вас локацію і якщо буде потреба завжди можна її змінити.

— комфорт

Облаштування і комфорт в кемпінгу повністю залежить від ваших бажань, потреб і можливостей. Комусь достатньо мінімального рівня «цивілізації» в таборі, а деякі люблять по-справжньому розкішний кемпінг.

Вибір місця для установки кемпінгу

Першочергове завдання, яке ставиться перед організаторами відпочинку — правильно вибрати місце для табору. Це дуже важливий фактор, так як місце стоянки для кемпінгу вибирається на досить тривалий термін і перестановка його на іншу локацію досить трудомісткий, якщо щось не влаштовуватиме в первісному варіанті.

Тому найкраще, якщо ви заздалегідь передбачте всі можливі чинники занепокоєння для вас і превентивно їх уникнете, грамотно вибравши місце для кемпінгу.