Особливості вибору камери відеоспостереження

Підвищити рівень безпеки в приватному будинку, офісі, квартирі або на підприємстві дозволяє грамотно організована система відеоспостереження. Пристрої стеження розташовуються на території всього об’єкта, що дозволяє відстежувати проникнення на ділянку та інші нюанси, а також протидіяти вандалізму.

Основним елементом системи відеоспостереження є камера, до вибору якої в магазине охранных систем World Security слід підійти відповідально. Ефективність системи відеоспостереження в чому залежить дозволу і сенсора камери. Саме сенсор відповідає за перетворення зображення, яке надходить на об’єктив камери. Якість зйомки буде залежати від чутливості матриці. Чим нижче число люксів, тим якіснішим виявиться зображення навіть в складних умовах роботи. Не менш важливим критерієм при виборі камери для системи відеоспостереження буде апертура. Дане отвір пропускає світло на матрицю. При виборі апертури також діє зворотна залежність, тобто, чим нижче апертура, тим вище якість запису.

Щоб придбати камери відеоспостереження в Україні, вам лише потрібно скористатися представленим сайтом. В його каталозі зібрано широкий перелік продукції, що дозволяє врахувати навіть найсерйозніші вимоги при виборі елементів системи відеоспостереження. Ціни на обладнання тут залишаються демократичними.

Роздільна здатність для камер відеоспостереження

Стандартним рішенням залишається покупка камери з максимальною роздільною здатністю. Таке рішення буде не рентабельним, хоча і дозволить заощадити час. У багатьох ситуаціях високий дозвіл буде безглуздим. Для запису у високій роздільній здатності потрібна висока пропускна здатність і досить вільного місця на диску. Краще вибирати камеру в залежності від поставлених цілей. Наприклад, якщо обладнання буде використовуватися в квартирі, то досить моделі з 4 мегапікселями, а для установки над касою краще підібрати камеру з високою роздільною здатністю, що дозволить розрізнити на записи номінал купюр.

Місце установки камери

Варто зазначити, що установка відеоспостереження в Харкові може відбуватися в приміщенні або за його межами. Відмінність між моделями обладнання багато в чому пов’язані з індексом захисту. Якщо всередині приміщення досить дотримуватися мінімального рівня волого або пилозахисту, то для роботи поза межами будинку також доведеться передбачити противандальний захист камери.