Критерії вибору домашніх пивоварень

Пиво вважається одним з найпопулярніших напоїв серед населення, оскільки воно виготовляється з натуральних продуктів, забезпечує прохолоду і допомагає розслабитися після виснажливого дня на роботі.

Нерідко, люди замислюються про те, щоб варити цей напій в домашніх умовах, для чого може знадобитися спеціальне обладнання.

Придбати якісну домашню пивоварню можна в інтернет-магазині https://www.homebrewery.com.ua/, де на всі одиниці надається гарантія.

Про різновиди пивоварень для дому та їх особливості

Всі апарати для пивоваріння можна розділити на дві великі категорії: прості мініпивоварні і спеціальні пристрої для повного циклу. Обидва варіанти мають індивідуальні риси. А саме:

  1. Невеликі домашні установки розраховані на застосування солодового концентрату і мають лише базові опції. Вони коштують недорого, їх легко зберігати, за ними легко доглядати, а також, варити потрібний мінімум напою з гарантованим результатом.
  2. Варіанти для повного циклу пивоваріння дозволяють використовувати класичний метод. Останній варіант ідеальний для тих, хто хоче навчитися варити пиво за класичною технологією. Такі одиниці мають велику комплектацію, допомагають варити повноцінне крафтове пиво в домашніх умовах, і мають невеликі габарити. Існують пивоварні з повним циклом, якими можна керувати віддалено, за допомогою мобільного софта.

На що треба дивитися, вибираючи пивоварню?

Пиво не вважається напоєм тривалого зберігання, тому, якщо варити планується не більше, ніж на одну персону, досить агрегату на 9-10 літрів. Але, якщо потрібно часто пригощати друзів або забезпечувати власний кооператив, краще купити пивоварню до 50 літрів.

Слід також врахувати регулярність прийому напою, наприклад, для рідкісного вживання не обов’язково брати дорогу велику модель.

Що стосується комплектації, тут все на любителя. Є варіанти пивоварень в повному комплекті, а є ті, які вимагають періодично докуповувати необхідні елементи (другий варіант цікавий тим, хто любить експерименти і самостійно перебирати техніку).

Для деяких людей є ще один дуже важливий аспект — це габарити приміщення під розміщення пивоварні.

Відразу варто сказати, що для маленької кухні краще купувати модель до 10 літрів. Варіанти з більшою місткістю ідеально впишуться в негабаритні зали, де, наприклад, поєднується кухня і вітальня.