Як отримати кредит з поганою кредитною історією?

Важкі часи тому і важкі, що людині не вистачає грошей не те що на оплату боргів, а навіть просто на життя. У такій ситуації нема чого дивуватися, що навздогін за першим кредитом боржник може взяти другий і третій, а потім не буде встигати віддавати їх вчасно. Але практично з будь-якого скрутного становища можна вийти, особливо якщо знайдеться кредитор, який в черговий раз повірить нужденному і дасть йому в борг ще раз, навіть незважаючи на неідеальну кредитну історію.

На банки зазвичай розраховувати не доводиться — вони взагалі дуже педантичні в питаннях кредитування, і не завжди дають гроші навіть тим прохачам, до чиєї кредитної історії не причепишся. Рятівною соломинкою можуть виявитися МФО, готові давати гроші практично будь-кому, але важливо пам’ятати, що у них завжди умови трохи жорсткіші — і відсоток вище, і погашати заборгованість треба швидше, і пеня, в разі чого, буде більш серйозною. Саме тому так важливо не звертатися в першу-ліпшу мікрофінансову організацію, а шукати ту, яка запропонує найкращі умови кредитування.

Як знайти найкращу пропозицію на ринку?

Якщо гроші потрібні клієнтові терміново, він просто не зможе обійти відділення всіх МФО, щоб оцінити пропозиції, та й елементарно заплутається в нескінченному потоці інформації. На щастя, в українських користувачів є такий сервіс, як Ukrkredit, з його допомогою, зокрема, можна дізнатися, де вигідніше оформити кредит з поганою кредитною історією. На одній сторінці сервіс показує все МФО, не чіплятися до кредитної історії занадто жорстко, і відразу описує які висувають умови до позичальника.

Протягом лічених хвилин ви зможете порівняти пропозиції найбільших мікрофінансових організацій країни за такими параметрами:

  1. щоденна процентна ставка;
  2. термін повернення;
  3. максимальна сума кредитування;
  4. чи можна отримати кредит онлайн, без відвідування відділення;
  5. терміни відповіді щодо того, чи дадуть кредит;
  6. інші умови.

В екстрених ситуаціях, коли гроші потрібні негайно, це може виявитися дуже корисним. Якщо вам потрібно терміново кудись поїхати або витратити гроші на термінове лікування, а власних коштів немає, то лізти в борги доведеться неминуче, але навряд чи хтось стане сперечатися, що краще робити це на вигідних умовах. Сервіс Ukrcredit не стягує будь-якої комісії в свою користь — тобто, він просто допомагає користувачам економити власні кошти.