Вибір найкращого автомобіля Citroën

Французький бренд Citroën відомий своїм своєрідним та особливим дизайном, привабливим для авантюрних покупців. Фантастичний хетчбек Citroën C3 та кросовер C3 Aircross справляють враження іграшкового автомобіля з їх кремезним, округлим стилем та вражаючим поєднанням кольорів даху та кузова. Дизайн автомобіля безсумнівно справить враження і буде виділятися серед потоку машин.

Агресивний дизайн поєднується з відчуттям спокою на дорозі.що є унікальним у порівнянні з багатьма конкурентами. Citroën — це насамперед спокійне та комфортне водіння. Багато його шанувальників ставлять у пріоритет комфорт та практичність перед динамікою водіння або спортивним виглядом. Але чи відповідають автомобілі Citroën комфорту та зручності з надійністю? Продовжуйте читати, щоб дізнатися.

Вибір найкращого автомобіля Citroën

Тепер Citroën найбільш відомий своїм м’яким закругленим стилем, який читається у всьому асортименті автомобілів та кросоверів. Найменшим в асортименті Citroën є ніжний Citroën C1, призначений для їзди по місту. Відмінно виглядаючий маленький автомобіль Citroën C3 — це відповідь бренду на Renault Clio, а Citroën C3 Aircross, який конкурує з Nissan Juke, є еквівалентною моделлю для любителів модного стилю позашляховика та більш високої посадки водія.

Трохи більший Citroën C4 Cactus, який (дещо іронічно, враховуючи його колючу назву) особливо пишний. Унікальний за розміром, порівнюючи з більшістю малих і середніх автомобілів, він приділяє особливу увагу комфорту. Citroën C5 Aircross є найпопулярнішим в лінійці кросоверів позашляховиків флагманом марки. Це підтверджує те, що Citroën більш віддає перевагу комфорту, ніж спортивному водінню. Як завжди, з Citroën, ви отримуєте безліч поєднань кольорів та оздоблення, щоб стилізувати автомобіль на свій смак.

До свого нового напрямку дизайну Citroën довгий час був провідним гравцем на ринку універсалів. Йому є, що запропонувати для тих, хто цінує практичність. Просторий та надзвичайно практичний Citroën Berlingo пропонує більшу індивідуальність, ніж інші моделей, схожі на фургони. Крім того, якщо вам потрібно комфортно перевозити до дев’яти осіб, Citroën Spacetourer готовий змінити ваше уявлення про практичність.

Citroën є частиною групи автомобільних брендів PSA, яка ділиться багатьма основними платформами та запчастинами для авто з партнерами Peugeot та Vauxhall.