Де замовити послуги професіоналів з вантажоперевезень

Вантажоперевезення сьогодні дуже популярна послуга, багато хто з нас хоч раз у своєму житті стикався з потребою перевезти меблі під час переїзду, або замовити доставку з одного міста до іншого.

Якщо потрібна така поширена послуга, як професійні вантажні перевезення, варто звернутися до фахівців компанії https://trans-atlas.com.ua/. У цій транспортній організації працює штат висококваліфікованих водіїв, логістів, брокерів. Кожен несе серйозну відповідальність за той чи інший спектр послуг. У поданій нижче інформації докладно описано всі переваги співпраці з професіоналами.

Широкий спектр послуг

Велика різноманітність представлених до уваги послуг полягає в тому, що здійснюється перевезення будь-якого рівня складності. До компанії можна звернутися для того, щоб перевести такі вантажі, як:

 1. будівельні;
 2. комерційні;
 3. рефрижераторні;
 4. сипкі;
 5. мультимодальні;
 6. негабаритні;
 7. контейнерні.

Також компанія перевозить спецтехніку та великогабаритне обладнання. Є також спеціалізовані види транспорту для доставки продуктів харчування. Під кожен тип вантажу, що перевозиться, підбирається підходящий транспорт і оптимальний варіант його доставки. Від цих параметрів також залежить вартість послуги.

Переваги співпраці з професіоналами

Серед головних позитивних факторів, на підставі яких багато клієнтів обирають саме цю організацію, варто виділити такі:

 1. у розпорядження перебуває понад 600 автомобілів;
 2. широка географія;
 3. максимальна оперативність;
 4. вигідні умови співробітництва.

Вантажоперевезення виконуються не лише Україною, а й в інші країни СНД. Розрахунок вартості здійснюється за 15 хвилин. Протягом двох годин клієнту подається відповідний транспорт. Компанія страхує вантаж на будь-яку суму. Це є забезпеченням оптимального рівня безпеки та збереження вантажу, що перевозиться. Використовуються перевірені маршрути. Це дозволяє уникнути форс-мажорних обставин.

Клієнтам надається можливість обрати оптимальний спосіб оплати. З усіх перелічених вище позитивних чинників можна дійти невтішного висновку, що це організація має по-справжньому бездоганну репутацію.

Співробітники та керівники постійно вдосконалюються, набувають нових знань. Саме тому серед клієнтів цієї компанії знаходяться промислові будівельні організації зі світовим ім’ям. Співробітники можуть виконати замовлення будь-якого обсягу, повністю закривши потреби цілого заводу.