Олія для дерева OSMO: різновиди та переваги

Компанія Osmo почала працювати спочатку у вигляді невеликої лісопилки більше, ніж 100 років тому. Коли працювали з поверхнею дерева, частіше відбувалася поява проблеми, пов’язаної із захистом дерева. Почали експериментувати з оліями. На той момент це виявився майже єдиним варіантом захисту дерева.

Олія ОСМО відрізняється від інших подібних засобів. Це видно у способі нанесення та якості покриття. Найважливішим є розтягування олії.

Склад фарби необхідно наносити, використовуючи тверду кисть. Нею роблять тонкий рівний шар у напрямку волокон деревини. Після закінчення роботи дайте висохнути при хорошій вентиляції приблизно на 12 годин. Коли використовується непрозора фарба, треба наносити другий шар після того, як мине 12 годин.

Масло для дерева Osmo, яке містить твердий віск TopOil, в ідеалі підійде, коли потрібно обробити меблі з дерева, стільниці з масиву або клеєне дерево та інші робочі поверхні, що контактують з харчовими продуктами. Такі поверхні мають на увазі використання столів, полиць. Також підійде для пробки та плит OSB.

Компанія має історію у 140 років. Її фахівці завжди шукали ефектних рішень, які дозволяють захищати поверхні з дерева. Osmo є дуже великим виробником. Він виробляє олії, воски, фарби. З брендом продовжує співпрацювати більше, ніж дві з половиною тисячі дилерів на території всього світу. Україна не є винятком.

Найкраще масло для дерева для внутрішніх робіт в асортименті Saicos — це, безперечно, Premium Hartwachsöl. Воно має найвищий клас вогнестійкості KM1. В асортименті безбарвні, кольорові прозорі та непрозорі продукти для обробки.

Спеціально створені олії, які застосовують для застосування для зовнішньої обробки, сприяють збереженню краси поверхонь з дерева. Компанія Osmo є німецьким виробником покриттів, які застосовуються для натурального дерева. Дерево після нанесення складу само дихатиме. Воно може регулювати рівень вологості. Олії не дозволяють, щоб розвивалася пліснява.

Коли виробляють деревну олію OSMO, олію застосовують у більш рафінованому вигляді. Цей компонент міститься майже у кожному продукті. Лляна олія є рослинною олією. Це масло досить швидко висихає.