Як шукати клієнтів у різних сферах бізнесу?

Нерухомість

Знайти покупця на такі об’єкти нерухомості з кожним днем ​​стає все складніше. І цьому сприяє як світова економічна криза, а й стрімкий розвиток інтернету.

Коли інформація про запропоновані об’єкти доводиться до необмежено широкого кола потенційних покупців стрімко і тут багато залежить від того, хто займається рекламою ваших об’єктів, від його професіоналізму та вміння розбиратися в інтернет-рекламі.

Можна, звичайно, зробити більш серйозні доробки або якісь внесені поліпшення в об’єкт, наприклад, пофарбувати стіни і т. д. Зрештою, можна скрасити деякі недоліки, не показати їх або обіграти так, щоб це було лише перевагою того чи іншого об’єкта. Якщо ваш об’єкт коштує, наприклад, багато мільйонів доларів, то витрати на розробку рекламного продукту будуть дуже малі. І серйозною помилкою справді є те, що власники таких об’єктів не розуміють необхідності та перспективності вкладення коштів в інтернет — рекламу.

Адже якщо ваш об’єкт юридично чистий і ви хочете його продати, це угода. І продаж такого об’єкта насправді не повинен викликати будь-яких серйозних побоювань. Зрозуміло, якщо ваш об’єкт, що працює, і ви хочете продати цей об’єкт під час його роботи, функціонування, тоді має бути дещо інша ідеологія. Якщо ви зацікавлені в тому, щоб уникнути вищезгаданих та багатьох інших помилок, пов’язаних із продажем комерційного об’єкта нерухомості, ми з радістю допоможемо Вам.

У професійному позиціонуванні та рекламі потрібно звертатися до відповідних фахівців у сфері продажу комерційної нерухомості, які за вас увесь цей процес зроблять чітко та грамотно.

B2B-компанії

Просування B2B-компаній — це справжній біль голови для багатьох фахівців з контекстної реклами. З одного боку, в B2B-секторі невисокі KPI: як правило, клієнту потрібно мало якісних заявок, щоб закрити місяць у хороший плюс. З іншого боку, ці заявки залишають або на великий опт, або на дороге обладнання, або на не менш дорогі послуги. А що вищий чек, то більше вписувалося період прийняття рішення, отже, і вище вартість ліда. Загалом, близький лікоть, та не вкусиш.

Звичайно, для B2B-бізнесу оптимально запускати пошукову рекламу. Компанії будь-якої тематики з пошуку приходять найбільш гарячі користувачі, які з високою ймовірністю відразу залишать заявку. Ось тільки в B2B тематиках, як правило, аукціон пошукової реклами перегрітий.

Пошук іноземного покупця може бути одним із найскладніших завдань, що стоять перед компанією. Хорошою новиною є те, що є багато способів знайти потенційних покупців, і в цій статті буде виділено 10 способів.

Продажі за каталогами

Каталоги та поисковики клиентов існують вже кілька десятиліть, і вони, як і раніше, пропонують відмінну платформу для продажу продуктів з усього світу, якщо ви переконаєтеся, що ваші продукти потрапляють у їхні ринкові ніші. Іншими словами, якщо ви продаєте керамічні кружки, було б розумно орієнтуватися на розділ подарункового посуду, а не на меблі, які є частиною ринків різних компаній-каталогів.

Переваги даного рішення:

  1. За допомогою простих фільтрів можна легко знайти потенційних клієнтів.
  2. Можна шукати клієнтів за їх основними видами діяльності (КВЕД) або регіоном реєстрації.
  3. У каталозі підприємств представлені офіційні дані про компанії з державних реєстрів,
  4. Про кожну компанію є інформація про директора, види діяльності, адресу, контакти та інша корисна інформація, щоб зрозуміти, чи може ця компанія бути твоїм клієнтом.

Сказавши це, не обмежуйте себе незмінними позиціями, думаючи, що ви ніколи не побачите онлайн-каталог меблів з керамічними кружками або підвісками. Багато разів компанії-каталоги беруть на себе нову лінійку продуктів через попит та популярність того, що у тренді, і пам’ятайте: завжди є місце для творчих рішень.