Машина для сім’ї та бізнесу Renault Docker

У 2017 році Renault Dokker зазнав невеликого рестайлінгу. Це перше оновлення моделі 2012 року. Проте технічну начинку виробник не торкнувся, розширивши список опцій і трохи підретушувавши зовнішній вигляд.

В очі кидаються великі, що трохи заходять один на одного крила, фари з великими відбивачами. Грати радіатора візуально примикає до світлотехніки, вона зберегла свою форму, але отримала новий дизайн. Суцільні горизонтально орієнтовані ребра замінили на невеликі прямокутні хромовані вставки. Внизу, на передньому бампері, розташований великий повітрозабірник трапецієподібної форми, прикритий тонкими пластиковими ґратами. У багатих комплектаціях з боків від нього можна побачити кілька невеликих круглих протитуманних фар. Загалом машина отримала низку дрібних косметичних змін, що непогано освіжило його зовнішній вигляд.

Розміри та місткість

Renault Docker – вантажно-пасажирський компактвен. Його габаритні розміри становлять: довжина 4363 мм, ширина 1751 мм, висота 1852 мм, колісна база – 2810 мм. Кліренс у моделі досить великий – цілих 190 мм. З такою високою посадкою фургон зможе перевозити відносно важкі вантажі, долати бордюри середнього розміру та зберігати прийнятну плавність ходу навіть на вибоїстих дорогах з твердим покриттям.

Багажник Рено Докер Ван є досить містким. При п’ятимісному компонуванні ззаду залишається до 800 літрів вільного місця, що разом з правильними габаритами та широкими дверцятами дозволяє перевозити досить габаритний вантаж. Якщо по власнику доводиться брати на борт відносно довгий вантаж, він зможе демонтувати другий ряд сидінь та звільнити близько 3000 літрів вільного місця.

Характеристики

На внутрішньому ринку автомобіль буде комплектуватися двома двигунами, а також виключно механічними коробками передач, варіатором та переднім приводом. Незважаючи на досить скромний список альтернативних агрегатів, набір досить універсальний і здатний задовольнити більшість запитів потенційного покупця.

Базовий двигун Renault Dokker є рядною безнаддувною чотирициліндровою бензиновою версією об’ємом 1598 куб. Через досить архаїчну конструкцію ГБЦ він видає всього 82 кінські сили при 5000 об/хв і 134 Нм крутного моменту при 2800 об/хв. колінвала за хвилину. З таким двигуном автомобіль набирає сотню за довгі 14,3 секунд і розганяється до максимальних 159 кілометрів на годину. Попри малу потужність, він також не відрізняється економічністю. Витрата палива становитиме близько 7,8 літрів бензину на сто кілометрів руху у змішаному циклі.