Переваги служби аварійного відкриття замків

 

У екстрених ситуаціях хороший майстер може запропонувати комплексну послугу з відкриття замків будь-якого типу. Залишили ключ у машині? Втратили ключ від квартири? Проблема із відкриттям замку в особистому сейфі?

У цьому випадку варто скористатися послугою открывание замков в екстрених ситуаціях, майстер приїде на місце за короткий термін і відкриє замок за допомогою спеціальних інструментів.

Цей вид обслуговування також буде корисним у тому випадку, якщо замок з якоїсь причини був пошкоджений, заклинило або вийшов із ладу. Досвідчений майстер вміє ненав’язливо, непомітно, а головне швидко відкрити проблемний замок. Аварійна служба замку — це служба, що надається 24 години на добу, 7 днів на тиждень для комфорту та зручності клієнтів. Збій блокування може статися будь-якої миті, І все ж таки ніхто не хоче проводити довгі години в очікуванні приїзду спеціаліста. Майстер може з’явитися на місці вже за кілька хвилин і розпочати роботу, що, безсумнівно, є великою перевагою даного виду послуг.

Заміна замків

Якщо ми плануємо розібрати старі замки та встановити нові, безсумнівно, варто довірити це завдання досвідченій людині, здатній швидко та комплексно виконати поставлене завдання. Майстер також може порадити вибрати найкращу модель замку, яка буде відповідати типу дверей, які є у нашому розпорядженні. Таким чином, власнику не потрібно знати про замки і купувати потрібну модель набагато раніше. Слюсарне підприємство комплексно підбере відповідні замки для замовника, розбере старі замки та встановить нову модель замку. Наостанок слюсар порадить, як правильно доглядати встановлені замки, щоб вони прослужили вам довгі роки.

Ремонт замків

Навіщо замінювати старий замок на новий, якщо його можна просто відремонтувати? Інтенсивне використання може викликати повторювані збої блокування. Заклинюючий замок може вимагати заміни лише однієї або кількох зношених деталей, щоб відновити його до повного робочого стану. Досвідчений слюсар також може порадити встановити ручку з внутрішньої сторони вхідних дверей, щоб мінімізувати зношування замка. Ручка має ще одну важливу перевагу — у надзвичайній ситуації, наприклад, при пожежі, вам не потрібно шукати ключа, щоб вибратися назовні.