Як обміняти криптовалюту на готівку?

Криптовалютний світ активно розвивається і розширюється, навіть незважаючи на те, що все ще залишаються ті, хто вважає такий фінансовий напрямок одним великим флопом. І якщо десять років тому на прикладі Біткоіна просто стартували проекти зі схожими структурами, сьогодні у створення чергової крипти закладається глибший сенс.

Просто тому, що такою системою вже нікого не здивувати та не залучити. Є кілька дійсно цікавих і незвичайних стартапів, які розробляють програмне забезпечення для більш зручних, швидких і простих фінансових операцій, таких як обмен криптовалюты на наличные, не обмежених пропускною спроможністю мережі. Щоб досягти хоча б дещиці популярності BTC сьогодні, необхідно щось більше, ніж просто чергова мережа зі здобиччю блоків інформації. Але навіть якщо нові проекти не приваблюють, все ще можна активно заробляти на купівлі та продажу затребуваних актуальних токенів.

Способи та варіанти

Щоб виконати обмін криптовалюти в Києві на готівку чи долари, доведеться дійсно попрацювати. Проблема в тому, що всі основні операції з криптографічних валют виробляються в мережі, і це цілком природно. Адже один із основних принципів роботи всієї системи – це повна анонімність. Як поміняти цифрові коїни на реальні гроші:

  • Перший варіант – це спеціальні банкомати Bitcoin. Очевидно, що підходять такі термінали тільки для купівлі та продажу BTC, проте встановлені далеко не у всіх великих містах розвинених країн. З усіх доступних варіантів це найбільш анонімний, простий та безпечний спосіб продажу коінів.
  • Ще один досить актуальний спосіб – це скористатися послугами обмінних майданчиків, які мають офлайн-представництва. У таких умовах також можна здійснити повністю безпечний обмін без безпосереднього контакту з продавцем або покупцем.

Найчастіші обміни криптографічної валюти на готівку відбувається між знайомими людьми, тому що в даному випадку анонімність вже не відіграє значної ролі, а також це безпечно.

Як забезпечити безпеку?

Один з найважливіших аспектів – вибір правильного способу зберігання токенів мережі. В Інтернеті для цього є спеціальні цифрові гаманці, окремі або на біржі. У разі виведення або придбання коінів в офлайн режимі можна користуватися спеціальними холодними гаманцями. Їх зокрема можна використовуватиме довгострокового зберігання криптографічної валюти.