Чому не варто брати кредит на пусті потреби

Свята бувають часто в нашому житті, і це може означати необхідність витрачати гроші на різні цілі:

  • подарунки;
  • поїздки;
  • святкування із друзями;
  • багато іншого.

Якщо у вас немає заощаджень, ви можете запитати себе, як ви платитимете за все це.

Ось чому кредитори на сайті https://board-finance.su/ тепер пропонують позики, які, по суті, є просто незабезпеченими споживчими кредитами.

Хоча цей вид кредиту може бути ключем до незабутнього курортного сезону, є кілька основних недоліків для його отримання.

Святкові витрати не є гарною причиною для запозичення грошей

Почнемо з найбільшої проблеми зі святковими кредитами: покупка подарунків, поїздки та будь-які інші витрати на відпочинок, які ви несете, є дискреційними витратами. Коли ви берете кредит на відпочинок, ви сплачуєте відсотки за те, що вам потрібно, але не є необхідним.

Навіть якщо умови вас повністю влаштовують, і ви можете претендувати на найнижчі ставки за кредитами, ви все одно виплачуватимете непотрібний борг. Ви ставите себе в більш складне фінансове становище, щоб одразу отримати те, що хочете, замість того, щоб накопичити на це.

Ви можете вийти за рамки бюджету та зайняти більше

Допустимо, ви отримаєте святковий кредит на суму, яка, на вашу думку, покриє усі ваші витрати. Що, якщо ці витрати виявляться набагато більшими, ніж ви розраховували?

Залежно від ситуації, ви можете приборкати свої витрати. Якщо ви взяли кредит на покупку подарунків, ви можете знайти економічніші варіанти. Але що, якщо ви позичили гроші на подорож у відпустку і в середині подорожі зрозуміли, що це коштуватиме дорожче, ніж ви думали?

Ви можете позичати більше грошей на непередбачені витрати на відпочинок, що ще більше збільшує борг.

Це робить вашу відпустку більш напруженою

Весь сенс позички на відпустку полягає в тому, щоб насолоджуватися відпусткою, але це важко зробити, коли ви турбуєтеся про те, як ви повернете позикові кошти.

Якщо ви думаєте, що можете викинути ці думки з голови під час святкування, шанси на це не на вашу користь. Серед людей, які мають борги, більше половини думають про свої борги, принаймні кілька разів на тиждень, а понад чверть думають про них щодня.

Кредитні платежі ускладнюють економію грошей

Коли у вас немає накопичень, заощадження коштів має бути вашою метою No 1. Таким чином, ви будете краще підготовлені до надзвичайних ситуацій та майбутніх витрат.

Чим більше рахунків вам потрібно оплачувати щомісяця, тим складніше заощадити. Якщо ви отримаєте святковий кредит, то ці платежі за кредитом утримають вас від накопичення грошей.

Це може стати шкідливою звичкою

Я згадав, чому позичати гроші на дискреційні витрати не дуже гарна ідея. Інша причина, чому ви повинні уникати цього, полягає в тому, що це часто перетворюється на звичку. Як тільки вирішили взяти кредит онлайн на те, що вам не потрібно, вам буде легше зробити це знову.

Заощадження краще, ніж святкова позика

Відпустка, звичайно, може бути дорогою, але це не дуже хороша причина влазити в борги. Як і інші дискреційні витрати, ви повинні накопичити на свята заздалегідь. Якщо ви почнете відкладати на відпустку заздалегідь, у вас може бути солідний святковий фонд до того часу, коли вам знадобляться ці кошти.

І якщо у вас не так багато заощаджень на свята, як ви хочете, краще вибрати економічніший підхід.