Критерії вибору клінінгової компанії

Виклик клінінгу додому став звичним більшість сучасних людей. Витрачати свій цінний час на прибирання шкода і домогосподаркам, і жінкам, що працюють, і чоловікам, і тим, хто любить динамічно проводити свій час, і багатьом іншим групам людей. Найчастіше господині вважають за краще провести час із сім’єю, присвятити його собі та своїм інтересам, а самотні чоловіки не вникають у різноманітність засобів для прибирання та правильність її виконання. Проте вибрати компанію, якій людина довірить свій будинок, досить складне заняття. Давайте розберемося, на що варто звернути увагу на те, щоб перший досвід виклику клінінгу був приємним.

Критерії вибору клінінгової компанії

1. Наявність професійної техніки та побутової хімії для збирання

Прибирання, проведене за допомогою професійних засобів, буде в рази ефективніше та безпечніше. Уточнюйте цей момент наперед.

2. Чи укладається договір

Фірми, які цінують свою репутацію, наприклад https://kliningovaya-kompanya-chistiy-lis.ru, завжди укладають договір на клінінгові послуги. Це вигідно і клієнту, і компанії. Всі ризики прописані, і ви зможете не хвилюватися за своє майно. Важливо докладно прочитати договір до його укладання.

3. Вартість послуг

Завжди хочеться отримати якісну послугу за оптимальною ціною. Вас точно має насторожити дуже низька ціна, адже професійне прибирання не може коштувати дешево через застосування спеціальних засобів та техніки. Однак більшість компаній пропонує знижки постійним клієнтам та особливі умови на перше замовлення. Знайти компанію за власним бюджетом можна завжди.

4. Відгуки

Віддавайте перевагу стороннім ресурсам і звертайте увагу на те, як вирішуються спірні питання та чи враховують клінери зауваження щодо роботи. Наявність позитивних відгуків – це добрий показник, проте варто звертати увагу і на інший бік медалі.

5. Співробітники

Професійні фірми охоче розповідають про своїх співробітників, їх досвід роботи, наявність спеціальної освіти. Також важливо звертати увагу на одяг працівників, які приїжджають на прибирання. Найчастіше професійні клінери працюють у спецодязі та спецвзутті.

6. Кількість клінерів, що відправляються на об’єкт

Якщо компанія відправляє на об’єкт кілька клінерів, це якісно вплине на результат прибирання. Людині, що працює наодинці такої якості роботи, важко досягти, а також це займає набагато більше часу.

Види прибирання

Перед замовленням клінінгу важливо визначитися, який тип збирання вам потрібен. Вирізняють такі види:

Генеральна. Бажано проводити її не рідше, ніж раз на півроку. Оптимальним терміном для такого прибирання є один раз на три місяці. Під час генерального прибирання проводиться миття вікон, люстр, всіх важкодоступних місць, стираються штори, миється вся плитка у ванній, пилососиться меблі.

Підтримуюча. Її рекомендується робити не рідше ніж 1 раз на тиждень, переважно раз на 3 дні. Якщо дотримуватися рекомендованого інтервалу часу між клінінгом, то підтримуюче прибирання буде швидким: від 1 до 4 годин залежно від площі приміщення. Під час неї приміщення пилососиться та проводиться вологе прибирання, чиститься техніка та санвузли, протираються меблі.

Прибирання після ремонту. Це прибирання полягає в очищенні приміщення від будівельного пилу, видаленні слідів від клею, затирання, монтажної піни та інших будівельних матеріалів. Після такого виду прибирання можна займатися переїздом і приємними клопотами, пов’язаними з ним.

Також важливо розуміти, чи вам потрібні якісь додаткові послуги. Наприклад, миття вікон і балкона, хімчистка меблів, миття побутової техніки всередині, прасування білизни. У більшості клінінгових компаній є широкий спектр додаткових послуг, які підбираються індивідуально під ваш запит. Фахівці підберуть вам оптимальний варіант прибирання, доповнять його особливими дорученнями і розрахують точну вартість. Комплексний підхід до чистоти вашого будинку – наша відмінна риса.