Які бувають тепловізори для полювання

Можливість відстеження цілей у складних умовах – це запорука успішного полювання. Щоб повертатися додому завжди з трофеєм, оптимально вибрати тепловізор – він дозволяє визначати наявність тварини різних розмірів за листям, у тумані, зливі тощо. за температурою, що відрізняється від навколишнього. Але мало просто купити тепловізор, ще необхідно зробити правильний вибір. Розглянемо основні види та базові критерії, що допомагають зробити правильний вибір.

Види тепловізорів для полювання

В цілому, тепловізор — це оптика, призначена для отримання зображень об’єкта, що випромінюються тепло. Виробники пропонують подібне обладнання в широкому асортименті, тому ви зможете вибрати потрібний варіант.

Можна виділити 3 основних види тепловізорів Infiray:

  • Тепловізійний приціл. Ідеальний вибір полювання, т.к. передбачено кріплення для фіксації на зброї. Є шкала для пристрілювання, вибір зручної прицільної марки та можливість індивідуального налаштування. Мають міцний корпус, щоб витримувати віддачу потужної зброї.
  • Монокуляр. Ергономічний та компактний пристрій, який використовується окремо від зброї. Відрізняється можливістю оптичного збільшення та можливість запису для перегляду на дисплеї.
  • Окуляри та бінокль. Монтують на штатив або кріплять до шолома. На відміну від попередніх варіантів, можна відразу ж дивитись двома очима, тому експлуатація максимально зручна. Дозволяють розпізнавати об’єкти на великій відстані.

Підходяща модель вибирається, залежно від поставлених цілей та переваг. Приціл буде ідеальним вибором, т.к. витримує високі ударні навантаження під час пострілу, а також протистоїть згубним зовнішнім факторам.

На що звернути увагу під час вибору прицілу для полювання?

При виборі потрібної моделі, необхідно орієнтуватися на такі фактори:

  1. Роздільна здатність матриці. Для ідентифікації мети на великій відстані потрібен високий дозвіл. Враховуйте, що разом із зростанням роздільної здатності матриці, зростає і вартість обладнання.
  2. Огляд об’єктива. Орієнтуйтеся на показники кратності збільшення, але також важливо розуміти, що разом зі збільшенням кратності знижується світлосила та контрастність.
  3. Частота кадрів. Чим вище частота кадрів, тим менша розмитість зображення. Оптимальна частота кадрів для мисливських тепловізорів – 40-50 кадрів за секунду.
  4. Чутливість до температур. Показник визначає точність визначення різниці температури. Ідеально, якщо показник буде трохи більше 50 мК.
  5. Додатковий функціонал. При виборі орієнтуйтесь на додаткові функції: одночасне виведення двох картинок, наявність визначення далекоміра, різні колірні режими роботи, навігатор, Wi-Fi і т.д.

Орієнтуючись на ці критерії, ви можете вибрати відповідний тепловізор для полювання, який буде відповідати цілям та побажанням. Віддавайте перевагу товару відомих брендів – це гарантуватиме надійність та довговічність купленого тепловізора.

В інтернет-магазині ви зможете купити тепловізори для будь-яких цілей: полювання, рятувальні операції, військові дії та інше. Пропонуємо вигідні умови, а для волонтерів та підрозділів ТРО особливі умови співпраці.