Повітряно-пухирчаста плівка — застосування та властивості

Повітряно-пухирчаста плівка — це один з першокласних пакувальних і прокладочних матеріалів.

Купуючи техніку або гаджети, часто можна зустріти, що для безпеки товару його обгортають повітряно-пухирчастою плівкою, придбати яку у великому асортименті ви можете на сайті https://bikra-m.ru/guard/plenka-ograzhdeniya-i-ukrytiya/vozdushno_puzyrchataya_plenka_2_10_65/. Багато хто потім її використовують як антистрес, лопаючи повітряні кульки. Після такого заспокійливого процесу люди просто викидають плівку, навіть не здогадуючись, що її можна застосувати в побуті.

Досвідчені господині знають, що вона стане в нагоді для обклеювання вікон у квартирі. Особливо це актуально у спеку.

Для чого влітку господині клеять на вікна повітряно-бульбашкову плівку

Найчастіше в південних регіонах можна зустріти квартири в багатоповерхових будинках, у яких вікна та балкони обклеєні фольгою. Нікого цей факт не дивує, тому що всі знають, навіщо це робиться. В основному такий спосіб застосовують для захисту кімнати від потрапляння прямих сонячних променів, отже, і від спеки в приміщенні. Таке ж завдання і у повітряно-бульбашкової плівки.

Вчені з Америки вже давно довели, що такий матеріал має функції кондиціонера. Бульбашки наповнені повітрям, яке здатне утримувати тепло, саме тому воно не потрапляє в приміщення. Цей ефект нагадує той, який можуть забезпечити пластикові вікна із двох склопакетів.

Нагадаємо, жителі Америки з повагою ставляться до повітряно-бульбашкової плівки, тож щороку 25 січня святкують її день. Свято отримало назву Bubble Wrap.

Щоб приступити до обклеювання вікон у квартирі, треба мати чималий шматок даного матеріалу. Також розмір залежить від того, скільки вікон ви хочете заклеїти. Є плівки з двома шарами, у такому разі їх краще розпустити швами. Крім цього, треба запастися двостороннім скотчем, якщо такого немає, то звичайний теж підійде.

Використовуючи звичайний скотч, його треба клеїти на повітряно-бульбашкову плівку. Після цього треба повернути її зворотним боком. З країв і всередині матеріал треба зафіксувати невеликими шматочками скотчу. Таким чином, можна швидко в домашніх умовах створити ефект двостороннього скотчу. Однак, щоб мінімізувати собі роботу, краще все-таки заздалегідь придбати такий скотч.

Все, повітряно-бульбашкова плівка після таких простих маніпуляцій готова до використання. Тепер лишилося діло за малим — її треба повісити на вікно. Через те, що така плівка є ще й хорошим провідником світла, вона не зіпсує вигляд вікна, оскільки її практично не буде видно.