Можливості Google Ads

Для чого потрібно розміщувати рекламу в Google Ads

Контекстна реклама в Google Adwords або Яндекс Директ потрібна, щоб збільшити відвідуваність сайту. Рекламні банери показують цільову аудиторію, яка задавала схожі запити в пошуковій системі, що мотивує їх перейти на сторінку.

Важливо уточнити, що сама по собі контекстна реклама не збільшує конверсію сайту. Її завдання – залучити користувачів на сторінку. Ефективність результату залежить від самого сайту, зручності використання та розміщених текстів. Детальніше — на сайті alexandrkazakov.com.

Переваги Google Ads перед іншими методами реклами:

 1. Можливість точно потрапити до цільової аудиторії. Контекстна реклама Google – це інструмент із великим охопленням. Завдяки тонкому настроюванню рекламної кампанії можна встановити безліч параметрів для показів — вік, регіон, коло інтересів, недавні пошукові запити тощо.
 2. Порівняно невеликий бюджет. Для оцінки ефективності інструменту можна запустити компанії з бюджетом 1-3 тисячі. Навіть така сума дасть свій результат та збільшить відвідуваність сторінки.
 3. Швидкий результат. Контекстну рекламу часто порівнюють із SEO-оптимізацією. І хоча це не зовсім коректно – краще використовувати ці інструменти у комплексі – Google Adwords показує результат одразу після запуску.
 4. Прозора система оплати. В особистому кабінеті Google Ads доступна повна статистика натискань. Можна переглянути кількість кліків, конверсію, ЦА. При налаштуванні ви самі вибираєте бюджет та вартість одного кліка.
 5. Широке охоплення. Контекстна реклама Google Ads відображається на багатьох тематичних сайтах. Частка користувачів України, які користуються Гуглом, — майже 50%.
 6. Звичайно, всі ці переваги працюють тільки при правильному налаштуванні рекламної компанії. Однак Adwords дозволяє оцінювати ефективність банера одразу після запуску. У будь-який момент можна відредагувати рекламну кампанію, змінивши ЦА або текст оголошення.

Від чого залежить вартість кліку

Вартість кліку Google Ads формує рейтинг оголошення. Чим вона вища, тим більша ймовірність, що саме ваш банер буде показаний релевантному користувачеві. Призначити суму можна вручну, проте рекламна мережа може порекомендувати свою ціну.

Що робити, якщо Google Ads не приносить прибутку

Налаштування Google Adwords потребує певних знань. Рекламна кампанія, запущена навмання, не принесе прибутку.

Причини низької конверсії:

 • Низька якість посадкової сторінки. Тривале завантаження, поганий дизайн, простирадло тексту — все це відштовхне користувача. В результаті він натисне на банер, гроші спишуться, але сторінку буде швидко закрито.
 • Нерелевантність посадкової сторінки. При виборі ключових слів та складанні тексту не відходьте від початкової тематики. Якщо людина шукала чохли ручної роботи з доставкою Новосибірськ, він навряд чи замовить щось шаблонне в стандартному магазині.
 • Не чіпляюче оголошення. Якщо показів багато, а кліків немає, причина у самій рекламі. Для Google Adwords потрібен релеватний заголовок, що чіпляє, і короткий текст, в якому ви зможете залучити користувача.
 • Неправильно настроєна цільова аудиторія. Одна з найпоширеніших помилок при налаштуванні рекламної кампанії — вибір неправильної ЦА. В результаті ваші оголошення показуються незацікавленими користувачами.

  Щоб Google Adwords дійсно працювала та приносила прибуток, звертайтеся за налаштуванням до професіоналів.