Як вибрати жіночий годинник

Ні для кого не секрет, що правильно підібраний годинник не тільки доповнить образ, але й зробить його закінченим. Сучасну представницю слабкої статі, а тим більше бізнес леді неможливо уявити без солідної прикраси, що сяє на її руці. Незважаючи на те, що час зараз можна подивитися на гаджеті, який постійно знаходиться в руках у людини, такий аксесуар виглядатиме абсолютно доречно.

Асортимент годинників, які пропонує магазин часов, розширюється день у день, з’являється все більше моделей, які мають ті чи інші функції. Саме це і вводить в оману представниць слабкої статі, коли вони вирішуються підібрати жіночий наручний годинник. Але на що ж необхідно насамперед звернути увагу під час їхнього підбору?

Зовнішній вигляд

Звичайно ж, кожну дівчину хвилює, як виглядатимуть її годинники, адже зараз можна знайти безліч моделей аксесуарів. Вони бувають: класичними, сучасними та навіть спортивними.

Звичайно, їх теж можуть підрозділяти, враховуючи їхню форму, розмір, відтінок і т.д. Під час покупки наручного годинника необхідно звертати увагу на те, яким типом фігури володіє дівчина, а також, скільки їй років, оскільки класичний годинник підійде статним жінкам, а ось сучасні моделі використовуються юними леді.

Успішні бізнес леді свою перевагу віддають іменитим брендам. Що стосується повсякденного життя, такі жінки можуть придбати як класичні, так і сучасні моделі аксесуарів. Однак тут необхідно враховувати те, що годинник повинен поєднуватися з діловим стилем статної жінки.

Що стосується юних і молодих дівчат, то їм варто придивитися до моделей, які мають більш універсальний зовнішній вигляд, оскільки такі прикраси можна буде одягнути під будь-яке вбрання. Шанувальникам всього блискучого і гламурного необхідно придивитися до моделей, які прикрашені дорогоцінним камінням та іншими блискучими елементами.

Чи захоплюєтеся спортом? Тоді придивіться до годинника, який має функції, які дозволять: вимірювати пульс, відраховувати кількість, пройдених кроків і т.д.

Якість аксесуара

Незалежно від того, яку модель наручного годинника ви надасте перевагу придбати, необхідно звернути увагу на якість товару, так як це один з головних аспектів під час купівлі виробу. В першу чергу необхідно зрозуміти, з якого матеріалу виготовлений корпус, оскільки саме він впливає на те, наскільки довго годинник прослужить вам.

До найбільш популярних матеріалів, з яких виготовляють аксесуари, можна віднести:

1. Золото. Матеріал не тільки міцний, але й має прийнятний зовнішній вигляд, завдяки чому прикраса виглядає солідно.
2. Платину. Як правило, з такого матеріалу роблять годинник на персональне замовлення.
3. Паладій. Цей матеріал набагато легший, ніж платина. Він не окислюється, а також підлягає поліруванню.
4. Титан. Виріб з такої сировини буде легким та міцним.
5. Нержавіючу сталь. Матеріал досить поширений, так як він не схильний до корозії, а також полірується в 3 рахунки.
6. Пластик. Матеріал вважається бюджетним. Однак він не такий міцний.

Звичайно ж, кожен аксесуар потребує браслету або ремінця, завдяки якому виріб триматиметься на руці. До найпопулярніших матеріалів відносять:

  1. шкіру;
  2. текстиль;
  3. силікон;
  4. пластик.

У свою чергу браслет може виготовлятися з дорогих матеріалом та сплавів, до яких відносять:

  1. золото;
  2. срібло;
  3. платину;
  4. титан;
  5. нержавіючу сталь і т.д.

Під час придбання наручного годинника також варто придивитися до того, з якого матеріалу виготовлено скло. Адже його якість може впливати на вартість товару.

Мінеральні стекла частіше схильні до пошкоджень. Сапфірові вироби простіше розбити, але вони менше схильні до подряпин. Найбільш оптимальним варіантом вважається придбання годинника, який не тільки міцний, але й не розпадеться на уламки під час механічного пошкодження.