Топ розумних годинників для дітей

Дитячі смартгодинники допомагають батькам контролювати малечу та швидко зв’язуватися з нею. Сучасні пристрої оснащені функціями, які мотивують займатися спортом та дисциплінують. Виробники пропонують гаджети для дітей у різноманітному дизайні та з корисними додатковими функціями. Розглянемо деякі з найкращих розумних годинників.

AmiGo GO004 Splashproof

Модель оснащена вбудованою камерою, що дає змогу робити селфі. Наявність власної пам’яті 32 МБ забезпечує зберігання великої кількості особистої інформації. Світлодіодний ліхтарик дає змогу підсвічувати шлях під час вечірніх прогулянок. Потужний акумулятор місткістю 400 мАч забезпечує безперервне функціонування до 72 годин. Завдяки віддаленому трекінгу батьки можуть знайти місцеперебування дитини на мапі.

Вбудований акселерометр допомагає стежити за здоров’ям малечі та контролювати навантаження під час спортивних тренувань. Девайс підтримує micro-SIM та дає змогу здійснювати екстрені та особисті дзвінки. Сумісний з операційними системами iOS та Android. Переваги, через які варто купити розумний годинник цієї моделі:

  • логічні навчальні ігри;
  • модний дизайн;
  • можливість заміни браслета;
  • компактна та легка конструкція;
  • барвистий сенсорний екран.

Смартгодинник оснащений захистом від бризок води.

KIDIZOOM SMART WATCH BLUE

Дисплей девайса виготовлений із загартованого скла та підтримує матрицю LCD. Розумний годинник сумісний з операційною системою Windows. Він оснащений бічною та фронтальною камерою для створення не тільки фото, а й коротких відеоповідомлень. Вбудований мікрофон дає змогу приймати дзвінки та сповіщення. Гаджет обладнаний крокоміром для підрахунку пройденої відстані.

Корпус годинника прямокутної форми та виготовлений із безпечного для дитини пластика. Модель представлена в синьому кольорі, захищена від бризок води. Смартгодинник призначений для діток від 4-х років. Оснащений застосунками для рухливих ігор, танців, будильником. Вбудована сучасна батарея гарантує роботу пристрою до 48 годин.

Smart Baby Purple

Аксесуар допомагає дорослим стежити за місцеперебуванням дитини завдяки вбудованому GPS-трекеру. Він підтримує відеозв’язок, оснащений фронтальною камерою, обладнаний кнопкою SOS для здійснення дзвінка на телефонні номери в памʼяті гаджета. Щоб під’єднатися до мережі, треба встановити звичайну SIM-картку. Розумний годинник підтримує синхронізацію з Android та iOS, оснащений технологіями:

  • Wi-Fi;
  • Bluetooth;
  • GPS.

Аксесуар підтримує 2G, 3G, 4G. За допомогою вбудованого крокоміра в девайсі, запропонованому на сайті магазину Алло, дитина зможе відстежувати пройдену відстань. Годинник вирізняється яскравим фіолетовим корпусом прямокутної форми та ремінцем, який можна замінити за необхідності. Підтримує стандарт захисту від вологи IP67.