Поліція Дейтона переймає досвід співпраці з ПОП

Поліція Дейтона переймає досвід співпраці з ПОП
Поліцейське управління Дейтона (штат Огайо) намагається за рахунок приватних охоронців і високотехнологічних камер боротися зі злочинністю в центральній частині міста. Місцеві правоохоронці освоюють стратегії по частині громадської безпеки, які перш застосовувалися в інших регіонах.

Зараз вже встановлено чотири із запланованих 23 камер в центральному комерційному районі Дейтона. Камери спрощують ідентифікацію підозрюваних і надають можливість фіксувати злочини. Як вважають представники поліції, люди, які усвідомлюють, що за ними спостерігають, менш схильні скоювати злочини. Крім іншого, офіцери поліції намагаються заручитися підтримкою приватних охоронців, проводять з ними зустрічі та тренувальні заняття.

За словами поліцейського Девіда Уолфорд, керівника центрального відділу патрулювання, мета проекту — знайти спільну мову з приватними структурами.
Іноді приватних охоронців в міських комерційних районах присутньо навіть більше, ніж офіцерів поліції. Багато офісних будівель у центральній частині Дейтона наймають приватні охоронні компанії. Охоронці, як вважає Уолфорд, можуть надавати підтримку поліцейським патрулям, повідомляти офіцерам важливу інформацію про підозрюваних, злочинну активність та інше.

Друзі сайту: вас можуть зацікавити якісні экспертные работы, які ви можете замовити у справжніх професіоналів Одеського проектного центру за доступними цінами!

У поточному місяці поліцейське управління провело курс підготовки (за участю кількох десятків сек’юріті з Дейтона) з нейтралізації активних стрільців. У планах керівництва поліції — проведення додаткових тренувальних сесій, які будуть присвячені небезпечним ситуаціям за участю психічно нездорових людей.

Управління поліції підтримує ідею створення спеціального сайту, який дозволив би працівникам охорони підтримувати зв’язок і ділитися інформацією про різні проблеми та складнощі. Такий веб-портал вже існує в Міннеаполісі. Керівництво поліції також говорить про необхідність наявності у співробітників ПОП комунікаційних пристроїв одного типу, щоб поліпшити їх можливості зв’язку один з одним і з правоохоронними відомствами. Пропонується інвестувати кошти в розробку загальної радіосистеми.

Співробітники поліції підкреслюють значущість присутності приватних охоронців в громадських місцях, так як це дозволяє громадянам, які живуть і працюють в Дейтоні, а також гостям міста, відчувати себе в більшій безпеці. До всього іншого, їх присутність, на думку поліцейського, служить стримуючим фактором і попереджає активність злочинних угруповань.

Річард Бьоль, шеф поліції Дейтона, каже, що в цьому допомагає і міська мережа відеоспостереження, так як люди, знаючи, що їхні дії фіксуються камерами і що за ними спостерігають поліцейські за посередництвом своїх моніторів, двічі подумають, перш ніж зробити щось протизаконне.

Високотехнологічна система спостереження дає можливість поліції урізати багатогодинний запис до короткого відрізка і знайти шукану подію. Це істотно спрощує роботу поліцейських, оскільки їм не потрібно витрачати час на перегляд всього відеоматеріалу.

Під час презентації системи поліцейські продемонстрували, яким чином фільтрується досить об’ємний запис. Наприклад, система може показати тільки сині автомобілі та перехожих, на яких є одяг синього кольору. Або можуть бути показані лише автомобілі і люди, що пересуваються в якомусь певному напрямку.

За словами Бёля, поліція має намір підключити свою мережу відеоспостереження до камер, роботою яких керує регіональне транспортне управління Дейтона.