Якщо вкрали банківську карту під час подорожі

Якщо вкрали банківську карту під час подорожі
Складно знайти сьогодні людини, яка б не застосовував в повсякденному житті для оплати послуг і покупок банківську карту. Особливо їй зручно користуватися під час відпустки, коли багато хто вирушає на відпочинок в інші країни і міста. Ось тут і криється небезпека крадіжки банківської карти, особливо якщо турист втрачає пильність в походах по культурних місцях, ресторанах або магазинах.

До речі, на сайті burobis.ru ви можете замовити якісні послуги юристів за найвигіднішими цінами вже зараз.

Правила для мінімізації втрат

Щоб заздалегідь звести ризик втрати грошових коштів до мінімуму, слід виконати заздалегідь наступні дії:

Завчасно використовувати можливість установки ліміту для зняття готівки з картки. Таким чином, навіть при крадіжці злочинці не зможуть швидко спустошити карту, і у її власника завжди буде запас часу, щоб її заблокувати.

Великі суми краще заносити на накопичувальний рахунок, який є віртуальним, і можливість зняти з нього кошти безпосередньо відсутня. Тобто спочатку гроші спрямовуються на карту через термінал або віртуальний кабінет, а потім вже можуть витрачатися.

Також можна встановити тимчасово нульовий ліміт і відключити опцію оплати карткою покупок, якщо невідомо, вкрали карту, або вона просто загубилася серед речей у валізі, наприклад.

У разі повної впевненості в пропажі карту слід негайно заблокувати.

Якщо після зникнення карти з’ясовується, що вона була єдиною в дальній поїздці, можна зробити наступне: через віртуальний кабінет гроші відправляються на карту рідних або друзів, які висилають кошти за допомогою будь-якої платіжної системи, наприклад, Western Union.

Звичайно, краще завжди залишатися пильним, особливо в далеких поїздках, щоб не затьмарювати свій відпочинок засмученнями через викраденої картки. Але навіть у разі її зникнення у туриста завжди є можливість максимально зберегти свої кошти, наявні на банківській картці. Сподіваємося, що наша стаття в чомусь вам допомогла.