The Shield Group — охоронна компанія, що захищає лондонських підприємців

The Shield Group - охоронна компанія, що захищає лондонських підприємців
Джон Родді, директор британського ПОП The Shield Group, застосовує навички, отримані під час роботи слідчим (він займався пошуком маніяків в Йоркширі). Родді використовує нову методику охоронного сервісу, намагаючись усунути всі можливі прогалини в системі захисту різних організацій та установ на британських островах.

Пішовши з відділу по боротьбі зі злочинністю, він займався розслідуванням випадків корпоративного шахрайства, заснував кілька дрібних фірм і продав одну з них національному детективному агентству Pinkertons. Пристосовуючись до того, як влаштоване життя в комерційному світі, він консультував великі бізнес-організації на предмет того, як скоротити витрати, не використовуючи тільки лише фізичну охорону. Через два роки його призначили керівником The Shield Group — компанії, якою володіє Річі Нанда, гендиректор найбільшого індійського ПОП TOPSGRUP.

До речі, якщо вас цікавить регистрация ООО, ви можете дізнатися більш детальну інформацію на сайті yrin.com вже зараз.

«Компанія вижила в часи рецесії, але належним чином не розвивалася», — пояснює Родді, посилаючись на незмінний показник річного обороту (£ 52 млн), який був у компанії в той час, коли він до неї приєднався. The Shield Group притягувалася для охорони похорону Маргарет Тетчер, зараз компанія, залежно від результатів оцінки рівня загрози, пропонує своїм клієнтам або офіцерів охорони, якої системи відеоспостереження. Ще The Shield Group проводить корпоративні розслідування, персональні перевірки та консультує з питань кібербезпеки, що, на думку Родді, на сьогоднішній день є однією з головних загроз для британського бізнесу.

Директор ПОП каже, що вимоги з охорони фінансових установ останнім часом зазнали істотних змін. «Рітейлери і корпоративні клієнти хочуть бачити високооплачуваних і високомотивованих співробітників, що захищають їх будівлі та гроші», — пояснює Джон Родді.

Компанія приділяє пильну увагу підготовці охоронців — спадщина поліцейського досвіду її керівника. Торік ПОП інвестувало мільйон фунтів стерлінгів на два центру підвищення кваліфікації кадрів: один — в Манчестері, інший — в лондонському Воксхоле, поруч зі штаб-квартирою МІ-6. «Наші групи технічної підтримки встановлюють системи сигналізації в будинках гендиректорів та надають захист під час закордонних поїздок, — говорить Родді. — Ми може відстежувати кожен крок людей, що знаходяться в таких, наприклад, регіонах, як Близький Схід».

Компанія з 25-річним досвідом роботи спеціалізується, до всього іншого, і в сфері охорони історичних об’єктів. Нещодавно керівництво ЧОП уклало контракт на охорону Імперського військового музею, співробітники The Shield охороняють і хмарочос Мері-Екс. Керуючі історичних будівель і великих брендів після лондонських терактів 7 липня 2005 не перестають турбуватися про можливі терористичні акти, тому проводяться навчальні евакуації.
Поліпшується і взаємодія між бізнес-організаціями, охоронними службами, поліцією і британською розвідкою. Лондонський Сіті вже не схожий, як колись, на місто з розсіяними по всіх районах охоронцями з різних організацій — робота сек’юріті в сьогоднішній британській столиці більше нагадує добре налагоджену мережу. Охоронна індустрія тепер не покладається тільки на мобільний зв’язок. «Відразу ж після терактів 2005 мобільна мережа не працювала, можливості переміщення по міських дорогах були обмежені через численні пробок. Сьогодні ми використовуємо бездротові та інші засоби комунікації».

Під керівництвом колишнього співробітника поліції охоронна фірма The Shield Group відкрила свої офіси в Амстердамі та Парижі і, згідно з прогнозами на найближчі два роки, потік фінансових надходжень складе 300 мільйонів фунтів стерлінгів. Але попит на послуги The Shield Group був обумовлений не тільки зовнішньополітичними, соціальними і фінансовими факторами. Компанії вдалося отримати вигоду з помилки G4S з Олімпіадою позаминулого року, коли охоронний гігант переоцінив чисельність охоронців, яку міг надати.