Ринок охорони бізнес-еліти в Китаї отримав додатковий імпульс до розвитку

Ринок охорони бізнес-еліти в Китаї отримав додатковий імпульс до розвитку
Нещодавній напад на китайського магната позначило істотний потенціал для розвитку ринку охоронних агентств, що забезпечують захист бізнес-еліти Китайської народної республіки. Як пише шанхайська газета Financial Daily, питання про особисту безпеку підприємців знову стало актуальним після 13 вересня, коли неподалік від свого будинку в провінції Ханчжоу Зонг Квінхоу (засновник і генеральний директор Hangzhou Wahaha Group, найбільшої компанії-виробника напоїв в Китаї), зустрівся зі злочинцем , озброєним ножем.

Система охорони заможних громадян Піднебесної не є бездоганною, як вважалося раніше, пише видання. Навіть, незважаючи на те, що Зонг з активами вартістю 11,6 мільярдів доларів займає 86-у сходинку в списку Forbes 2013, він живе в звичайному житловому кварталі. «Навіщо мені наймати охоронців, якщо я не зробив нічого протизаконного і нікого не образив?» — Такою була відповідь Зонга на питання про заходи безпеки, які він міг би зробити надалі.
Це думка відображає загальний тренд, усталений в середовищі забезпечених громадян, які не бажають залучати приватних охоронців для забезпечення власної безпеки. Така ситуація різко контрастує зі станом справ у сусідньому Гонконзі, де багаті люди не шкодують грошей на особисту безпеку. Тут під час походів за покупками подружню пару може, наприклад, супроводжувати охоронець в компанії декількох покоївок.

Друзі сайту: можливо вами чи вашій компанії потрібна якісна рекламная фотосъемка для створення оригінальної та ефективної реклами в будь-яких галузях!

Ринок приватних охоронних служб в Китаї досить великий. Представник охоронного агентства розповів в інтерв’ю Financial Daily, що в охоронній індустрії зайняті близько 10 мільйонів чоловік. Тільки лише за офіційними даними, в Китаї присутні 4 тисячі зареєстрованих приватних охоронних фірм і 4,3 мільйона охоронців, вартість річного обсягу наданих послуг складає 40 мільярдів юанів (6,51 мільярда доларів). Представник охоронного бізнесу відзначає, що збільшення попиту на сервіс ЧОП спостерігається з 2011 року. У той рік кілька будинків, що належали забудовникам, були знесені ще до їх продажу. Причиною для такого радикального рішення став присутній на ринку нерухомості хаос. Ці події змусили будівельні компанії наймати охоронців для особистого захисту і захищати свої активи від сторонніх зазіхань.

Додаткові заходи безпеки, крім іншого, робляться під час планування масштабних суспільних подій. Приватного охоронця можна найняти за 10 юанів (1 долар 60 центів) за годину. Для охорони великих заходів потрібно 100 охоронців, що тягне за собою витрати в розмірі 10 000 юанів (1.600 доларів), як повідомив інсайдер з охоронного спільноти.