Приклад комплекту відеоспостереження

 

Приклад комплекту відеоспостереження

Стандартний комплект відеоспостереження складається з декількох елементів, без яких неможливо забезпечити повноцінне функціонування. Деякі пристрої мають додаткові пристрої, які дозволяють їм розширити діапазон можливостей. Найперший і важливий елемент — це камера. Вона встановлюється в тому місці, де буде відбуватися спостереження. Від камери залежить якість зображення і кількість квітів. Недорогі пристрої знімають в чорно-білому режимі і додаткових режимів не мають. Найчастіше це мала розкадровка, коли замість 24 кадрів в секунду знімається 10-15. Це дозволяє заощадити об’єм жорсткого диска. Стандартна камера не має пристроїв повороту, але більш дорогі елементи ними оснащуються. Це необхідно при зйомці великих площ і великих об’єктів. Радіус повороту від 90 до 360 градусів. Щоб пристрій не постраждало від неправомірного фізичного втручання їх поміщають в металеві контейнери. Деякі оснащуються пристроєм обігріву, це дозволяє працювати навіть при дуже низьких температурах.

Наступним за важливістю йде монітор. Він відображає все те, що знімається в прямому режимі. Якщо є жорсткий диск, то можна дивитися певні моменти зйомки, перемотуючи, або зупиняючи певні моменти. Як правило, монітор невеликого розміру, якщо відбувається постійне спостереження, то вибирають пристрій побільше, що було зручніше вести контроль. Монітор може поділятися на кілька екранів відображення, якщо інформація надходить з декількох камер. Можна також перемикатися з однієї камери на іншу. Якщо виріб дозволяє переглядати в декількох режимах, то також можна проробляти перемикання між ними. Вішається екран на стіну при частковому контролі і встановлюється на стіл при постійному контролі. Харчуватися може від мережі 220 вольт, або від незалежних джерел живлення, в цьому випадку від 12- 24 вольт.

Жорсткий диск необхідний для запису інформації. Запис може відбуватися постійно, або в певні моменти, коли відсутній контроль. При низькій розкадруванні можливо записати більше інформації, зберігши при цьому обсяг на пристрої зберігання. Але при цьому кульгає якість відеозображення, що не дозволяє розгледіти дрібні деталі. Карта зберігання пам’яті може бути замінена при заповненні, або можна інформацію видалити, якщо на ній відсутні важливі дані.

Також в комплект входять кабелі для підключення всіх виробів, інструкція і гарантія виробника. Якщо монтаж можна провести самостійно, то налагодження і запуск рекомендується робити висококваліфікованому фахівцеві.