Транспортне управління Чикаго: звільнення приватних охоронців сприяє поліпшенню безпеки

Транспортне управління Чикаго: звільнення приватних охоронців сприяє поліпшенню безпеки
Представники чиказького транспортного управління вирішили замінити власними службовцями приватних охоронців, які патрулюють станції метрополітену і швидкісної транспортної системи. Чиновники вважають, що, крім економічної вигоди, пасажири будуть більш захищеними, оскільки відповідальність за забезпечення безпеки понесе персонал, що пройшов спеціальну підготовку.

Як заявив, представник прес-служби відомства, обсяг підготовки службовців буде приблизно таким, як і у приватних охоронців, але з деякими нюансами. Новим працівникам доведеться виконувати обов’язки приватних охоронців, а також робити іншу роботу — наприклад, піднімати речі, що впали на рейки, і консультувати клієнтів, незнайомих з квитковими терміналами.

Друзі сайту: можливо вам потрібен якісний vps для ваших проектів, який ви можете орендувати за вигідними цінами!

Єдиною відмінністю є те, що персоналу, предоставляющему клієнтський сервіс, не знадобиться отримувати охоронних ліцензій, що зараз є однією з вимог, що пред’являються транспортним відомством керівництву Securitas Security Services USA і субпідряднику Star Detective & Security Agency.
«Усунення професійних охоронців загрожує наслідками, — вважає Джеймс Хакабі, віце-президент Star Detective. — Вони просять службовців повідомляти пасажирам про час прибуття поїздів. Але ці люди не пройшли підготовку, що дозволяє виявляти підозрілу поклажу і терористів, складати рапорти для поліції та інше».

За словами представників ПОП, охоронна підготовка нових службовців триватиме протягом двох днів в рамках семиденної програми. Один день повинен бути присвячений вивченню специфіки транспортної системи Чикаго і дій у надзвичайних ситуаціях. Ще один день — контртерористичної підготовці.
Зараз транспортне управління Чикаго використовує приватних охоронців в тих місцях, де це необхідно найбільше. Приміром, якщо протягом 30-хвилинного періоду потік пасажирів на станції перевищує 60 осіб, — приймається рішення про розміщення охоронців.

Торік приватний охоронний сервіс обійшовся управлінню в 23000000 доларів, які були перераховані компанії Securitas. Тим часом, виявилося, що за 2012 рік рівень злочинності на станціях збільшився на 21%, проте кількість тяжких злочинів скоротилося на 30%. Аналітики дійшли висновку, що найбільш поширені правопорушення — наприклад, коли пасажири перестрибують через турнікети, та інші способи безквиткового проїзду — почастішали на 41%.