Системи контролю і управління доступом

Системи контролю і управління доступом
На сьогоднішній день практично в кожній комерційній установі (від офісів до навчальних корпусів) є система контролю доступу. Продаж даних систем забезпечується інженерно-технічним супроводом. Крім того, важливу роль відіграють консультаційні послуги, що надаються компаніями по установці систем безпеки, будь-то пропускний пункт всередині будівлі або електронне запірно-пломбувальний пристрій, що забезпечує збереження грузов.Кліенту допоможуть вибрати загальну концепцію системи, типи зчитувачів (в залежності від людського потоку) , процедуру постановки / зняття приміщень на охорону, зробити стикування з системами пожежної сигналізації і т.д.

Системи контролю і управління доступом (СКУД) сьогодні є невід’ємною частиною сучасної системи безпеки.

З їх допомогою можна вести безперервний контроль збереження об’єкта, відстежувати доступ в різні приміщення, фіксувати не тільки загальна кількість людей, що знаходяться на території об’єкта, але і місцезнаходження кожного з них. На цьому будується сучасне ведення табельного обліку в багатьох компаніях.
Вартість СКУД варіюється в залежності від інженерно-технічного рішення даної системи.

У відносно невеликих і недорогих системах використовується побудова СКУД, при якому база даних завантажується в один керуючий контролер.

На сьогоднішній день практично в кожному комерційній установі (від офісів до навчальних корпусів) є системи контролю доступу. Продаж даних систем забезпечується інженерно-технічним супроводом. Крім того, важливу роль відіграють консультаційні послуги, що надаються компаніями по установці систем безпеки, будь-то пропускний пункт всередині будівлі або електронне запірно-пломбувальний пристрій, що забезпечує збереження вантажів.

Клієнту допоможуть вибрати загальну концепцію системи, типи зчитувачів (в залежності від людського потоку), процедуру постановки / зняття приміщень на охорону, зробити стикування з системами пожежної сигналізації і т.д.
У великих корпораціях, авіа- і транспортних компаніях задаються складні алгоритми взаємодії підсистем (від внутрішнього контролю переміщень співробітників до управління рухом транспортних засобів підземних автостоянок).

Інноваційні технології дозволяють не тільки блокувати систему входу / виходу, але і розробляти індивідуальні модифікації систем доступу. Програмування ключів touch memory проводиться з урахуванням функціонального навантаження: «ключ доступу», «охоронний ключ», «універсальний ключ». Це гарантує багаторівневий контроль і безпеку, оскільки, крім «зчитування» ключа і надання або заборони доступу, здійснюється ведення протоколу подій.

Такі ж обліково-контролюючі можливості дає і дистанційний електронний пропуск рroximity. Переклад — «близькість, сусідство» — пояснює принцип дії: після наближення пропуску до зчитувача відбувається ідентифікація і надання допуску. Зчитувачі підключені до кодової панелі (dkp 201 або dkp 201-TM) і дозволяють записати в пам’ять до 254 ідентифікаційних кодів.

Супутньої захистом послужить і електромеханічний замок (ціна варіюється в залежності від виробника і комплектації).